Re: Re: Re: Re: Re: Re: Korupce, jánabráchismus, bezskrupulóznost, motivace atd.

123456 | 09.03.2018

Zní to funkčně, ale v praxi dost riskantní taktika. Proti vaší pravdě vytáhnout zmrdové svoji lež a tím vše zrelativizují a postaví ostatní před neřešitelnou volbu. A když už vás pak chtějí skutečně dostat, mají čas a prostředky zvolit taktiku stokrát opakované lži, čemu vy už čelit nemáte šanci. Dnes to přece krásně vidíme u vás i u nás. Mediální moc je silnější než moci výkonná i zákonodárná a asi i soudní. A že máte Boha na své straně ? To možná pomůže situaci ustát vám, ale už těžko vašim blízkým, zhusta dětem. Nelida vždy namíří na vaše blízké a ne na vás. Nelidé jsou nekompromisní a chtějí-li vás zlikvidovat, ohrožují vaše blízké.

Nechci podporovat infopole, se kterým nerezonuji, ale Fica u vás a Babiše u nás beru za důležitý dobový lakmusový papírek. Oba jsou
evidentně určeni na odpis. Mohli se poučit u svých předchůdců (Mečiar, Nečas), ale bude jim to co platné, i kdyby chápali víc než jak se zdá ? Když navíc, ani u vás ani u nás nevidím ani zbla indícií ohledně toho, že by o KSB/DVT/IPC měli nějakou povědomost.
Kdyby jo, jednali by asi promyšleněji. Asi nedbají ani rad ohledně alkoholu a lesa. No nic, brzy uvidíme.

Přidat nový příspěvek