A vie to niekto?

Tlak | 08.03.2018

Tri roky si citam tieto stranky, precital som aj kvantum prelozenych materialov a venoval hodiny zivota videam Pjakina, Velicka atd. Ale stale ked si tu citam prispevky, mam pocit ze je tu par ludi ktori su dokrvi presvedceni o tom aka je dvtr skvela, sam Pjakin to kazdy bozi diel na konci otvara. Ale realita mi pride taka ze tu nie je ani jeden jediny clovek ktory by tomu fakt ale ze fakt celemu rozumel a dokaazal by to vyuzivat v praxi. Vsetci slepo idete za tym ake je to skvele a cela propagacia ksb a dvtr je v duchu "je to svaty gral a ucte sa to" ale vlastne sa to este nikto nenaucil. A nedajboh sem pride niekto kto ma na vec iny nazor a nato ho vsetci rozsliapu. Vedenie tychto materialov z vas robi separatistov ktory maju nekonecny pocit ako vy vsetkemu rozumiete ale ked trwba nieco novemu cloveku vysvetlit tak ste neschopni a staviate sa dp postoja ze "boze keby si studoval dvtr tak...." a cels to je v tom duchu. Pjakin ale ze stale za tie roky pride s tym istym ze povie daco comu vacsina sledovatelov ani nerozumie a to je ta manipulacia dvtr.. a nie nejake super postupy skryte v extremne vseobecnej zbierke mudrosti. Predtym nez mi ako to robite stale zacnete nakladat ze ako tomu nerozumiem skuste byt konstruktivni a povedzte kto z Vas co ste tu minimalne 3 roky realne chape dvtr a dokaze citat udalosti vo svete bez toho aby si kazdy pondelok ppzrelo pjakina.. alebo kto z vas sa stal v svojom okoli znamyxh clovek ktory dokaze riesit svoje problemy a zaroven problemy ostatnych a ludia to tak vnimaju.. mozno Vam krivdim ale ja vidim len ufrflancov s pocitom znalosti ktori tie znalosti ani len nevedia zreprodukovat dalej

Přidat nový příspěvek