Korupce, jánabráchismus, bezskrupulóznost, motivace atd.

123456 | 08.03.2018

Dá se jednoduše vysvětlit, jak DVTR řeší korupci nebo vztahy typu ruka ruku myje ? Vždyť přece na každém kroku vidíme jak se mocní vzájemně drží v šachu tím, že na sebe něco nepěkného vědí.

Nebo jinak - jak je DVTR schopna bránit tomu, aby se lidi s nelidskou psychikou dostávali ke kormidlu a tam vytvářeli neprůstřelné hydry ?

Jsem totiž toho názoru, že nelidé si i DVTR vyloží po svém, jako návod k tomu, jak s lidmi dál vydrbávat. Protože právě tito vychcánkové si DVTR spíš přečtou než obyčejní lidi, kteří většinově nemají zájem se angažovat a bojovat. To by je systém musel k angažmá nějak motivovat.

Takže třetí otázka - motivuje DVTR nějak lidi k tomu, aby se vzdělávali, angažovali a šli do politické praxe nové poznatky uplatňovat v boji s nelidmi ?
Proč by pro ně tohle měla být lepší strategie než třeba hrát mimikry ? Lidi se přece nechtějí politikou špinit. Vysvětlí jim DVTR, že se těmito vědomostmi vyzbrojeni špinit nebudou a skutečně se špinit nebudou ? Lze se vůbec při kydání hnoje nezašpinit ?

Přidat nový příspěvek