Re: Re: skutočne rusi zahynuli

jop | 16.02.2018

Jura
písal som v diskusiách na nwoo.org, už nepíšem. Ale skratkovite ti odpoviem ohľadom Pjakina.
Pjakin je ideológ ruských elít. Ruské elity sú rovnakí kapitalisti, rovnako okrádajúci ruský národ tak, ako to robia americké elity s celým svetom.
Ruské elity nie sú žiadni záchrancovia alebo ochrancovia ruského národa, ale bránia si vlastné koryto. Rovnako ako Babiš nie je ochranca Česka, ale okráda Česko a zároveň musí robiť určité kroky v prospech Česka, lebo so stratou Česka stráca aj on svoje koryto. Babiš nie je pročeský, Babiš si len chráni svoje české koryto.
Súhlasím s tým, že americké elity ožobračia ruský národ viac ako tie ruské elity. Ale sú len menšie zlo.
Pjakin je ideológ, on háji záujmy ruských elít a nie ruského národa. Pjakin komentuje obrovské množstvo tém, ktoré on osobne nemôže byť schopný analyzovať, takže to čo hovorí je väčšinou pripravené tými ľuďmi, ktorí mu tie podklady dodávajú. To sú určite ruské tajné služby.
Súhlasím s tým, že ruské tajné služby musia robiť ideológiu, robia to všetky štáty. Pjakin je človek obhajujúci Putina. Keď Pjakin pred niekoľkými rokmi začínal, tak o Putinovi hovoril úplne odlišne ako teraz. Ale koho chlieb ješ, toho piesne spievaš. Pjakin bol veľmi silne proti Putinovi a proti Putinovmu klanu. Teraz úplne naopak.
Pjakina treba silne filtrovať. Dáva aj zaujímavé informácie, ale často už len drísta a obhajuje Putinov klan: "Putin za nič nemôže, Putin je nevinný, za všetko môže ruská piata kolóna."
Prečo potom kua je vodca ruska, ak nič nemôže"

Jura, ty chceš vedieť pravdu? Alebo neveríš mainstrímu a veríš iba Pjakinovi?
Jedna strana protiruská hovorí, že padli stovky rusov.
Druhá strana "proruská" ale nie pronárodná hovorí, že zomrelo 5.
Obe strany klamú. Putin neodpovedá, ja si myslím, že teraz sa im z uší parí od mozgovej námahy, že čo robiť. Lebo ak im zabili 100 občanov, je to úder na ich vážnosť vo svete. Preto prvý krok je, že rusi v ruskom mainstríme tvrdia, že iba 5.
Lebo aj v Rusku je ruský mainstrím, a ruská alternatíva. Alternatíva tvrdí že okolo 100 mŕtvych. Uvidíme čo bude ďalej, ako rusi odpovedia.
Ak si myslíš, že v rusku je alternatíva iba za Putina, tak sa mýliš. Ak si myslíš, že ruská alternatíva je všetka platená západom a že len preto, že sú proti Putinovi sú piatou kolónou, tak sa mýliš.
Ruská alternatíva je väčšinou za ruský národ, a nie za ruské elity ktoré ten národ okrádajú. Putin je len ruská elita, jeho klan okráda národ.

Ohľadom Pjakina, ohľadom Putinovho klanu, ohľadom okrádania ruského národa tými, ktorých vy tu pokladáte za záchrancov toho ruského národa som písal v diskusiách na nwoo.org. Nebudem sa už opakovať, kto chce nájdite si to. Mám tam rovnaký nick JOP.
Ani sa mi nechce ti viac odpovedať, nájdite si diskusie kde sa o tom tvrdo hádame.
Nie som trol, na nwoo.org ma nikto za trola nepokladá, preto ani tu nechcem viac písaťdokolečka dokola. Písmenkovanie nemá zmysel.

Přidat nový příspěvek