Re: Re: Re: Re: článek je hybridní blábol

инг. франтисек Неварил | 11.02.2018

Já je nesrovnávám, já nejsem autor toho hybridního článku.
Jen jsem chtěl ukázat, že čísla vytržená z kontextu a dokonce často i zcela neodpovídající faktům jsou velmi neobjektivní a ve svém důsledku nebezpečná. Z reakcí je vidět, že hybridní články podobného typu už naděalaly mnoho škody mezi lidmi.

Už vůbec bych si nedovolil srovnávat, který systém je lepší. Oba systémy mají své klady i nedostatky, je pak na jednotlivcích, rodinách a národech, který systém jim více vyhovuje, se kterým jsou spokojeni nebo proti němu brojí.

Tvrdit například, že dnes máme více sebevražd než v roce 1989 mi přijde jako hybridní lahní, když vím, že tomu tak není. Stejně tak bláboly o měně kryté zlatem, stejně tak bláboly o levných potravinách, když vím, že kilo hovězího stálo 100Kč, což je dnešních 1000Kč a dnes stejné kilo stojí 200Kč. Kilo kuřecího stálo 30Kč a dnes stojí 40-60, i kdyby 60 tak je pořád pětkrát levnější než za komančů. stejně tak je to s kávou nebo čokoládou. Máme mnohem levnější benzín, auta, elektrické spotřebiče, boty, oblečení. Lidé si dnes po hmotné stránce žijí rozhodně lépe než před 30 lety.
A kdyby lidé nebyli hloupí a opakovaně by nevolili destruktivní pravici, tak bychom se už dnes mohli mít ještě jednou tolik lépe!

Přidat nový příspěvek