Re: Olympiáda

Ala | 12.02.2018

Právě jsem četla, že Rusové, jejich vlajky a písně, že jsou všude na olympiádě vidět a slyšet, když soutěží ruští sportovci, je hlediště plné ruských vlajek, fanoušci nají trička s ruskými barvami a všude je slyšet ruské písně, tak si myslím, že i když sportovci na olympiádu jeli, bojují za Rusko, např. jako jeden z nich, který vyhrál medaili a řekl, že ji věnuje všem sportovcům, kteří se nemohli zúčastnit. takže i když chtěli ponížit Rusko, tak to se nepodařilo, ti sportovci soutěží za svou, ruskou vlaku, které je plné hlediště, plné hlediště ruských barev, ruského fandění. Nějaký bílý hadr ani není vidět, přerazí to množství ruských vlajek všude kolem.Všichni vědí, že soutěží za Rusko. A je dobře, že Putin nezakázal žádnému ze sportovců soutěžit, to by bylo zase řečí, jak je Rusko nesvobodné. Četla jsem ten článek na PL, a podle mně se západu to ponižování Ruska vůbec nepovedlo, to by museli zakázat účast u ruským divákům. V diskuzi čtenáři PL Rusko ocenili, jako hrdý stát, který se ponižovat nedá a dokáže tomu vzdorovat

Přidat nový příspěvek