Zeman to nepodepíše

инг. франтисек Неварил | 07.02.2018

Důležité je, že Zeman to nepodepíše. Nutno však dodat, co vám Zeman neřekl, že už to po něm nikdo ani nebude chtít.
Pokud by Evropská rada a Evropský parlament přijaly například Dublin IV, pak podle Lisabonské smlouvy je povinností každého členského státu ho okamžitě, bez dalšího schvalování implementovat do svého právního řádu. Bez výjimky a hned. Parlament, senát, vláda a tím pádem ani prezident už nic nepodepisují o ničem nehlasují. Nařízení okamžitě platí a má platnost tuzemského zákona. Finito la musica!

Věc je příliš vážná. Hodně vážná. Poslanci a senátoři měli těch nějakých tisíc stránek Lissabonské smlouvy tenkrát před hlasováním opravdu přečíst. A politici také.

Jenže byli dokonce i takoví, kteří ji přečetli nebo alespoň četli. Dokonce veřejně. S cílem tlačit tak silou na její přijetí parlamentem a senátem.

Jedno takové silové veřejné protlačovací čtení se uskutečnilo v Olomouci. Dne 27. 4. 2009 . Trvalo šest hodin a 48 minut a celkem předčítalo z Lisabonu 150 lidí. A kdo že byl milí Novákovic mezi přečítajícími?
Miloš Zeman osobně!!!!!
Zde: http://www.eutis.cz/a28.php
a zde: http://oldwww.upol.cz/nc/aktualita/clanek/nonstop-cteni-lisabonske-smlouvy-trvalo-temer-sedm-hodin/
je to černé na bílém!
Není to náhodou stejný Miloš Zeman, co dnes tvrdí, že nepodepíše ten Dublin a ví, že jeho podpis vůbec nebude třeba? Jak nás / vás ochrání před těmi muslimáky?

Přidat nový příspěvek