GP

donald | 29.01.2018

Dával jsem pozor, jak se projeví vliv GP v našich prezidentských volbách. Bylo mi jasné, že mu nebude úplně jedno, kdo zasedne na Hradě. A skutečně jsem se dočkal. Podle mého názoru se projevil nejméně ve dvou situacích.
1. Podal důkaz, že Drahoš je vítač, respektive napojený na mezinárodní neziskový sektor. V 1. kole zaangažoval obnaženou členku hnutí Femen v Praze, v 2. kole neméně odpudivou ženu v Kyjevě. Pokud chtěl dostat nerozhodnutý a váhající elektorát Zemana k urnám, pak toto mnohé o účasti ve volbách přesvědčilo. Prezident je symbolem české státnosti, proto lidé nemají rádi, když ho někdo hanobí, natož pak hysterické dámy z Ukrajiny. Ty se objevily pro Drahoše v nejméně vhodném okamžiku, proto mu tentokrát věřte, že s touto akcí on ani jeho tým neměli nic společného.
2. Další důkaz o tom, kdo je Drahoš, si protikandidát přinesl do Rudolfina v oné slavné debatě ČT. Byl to článek FAZ oslavující vítače Drahoše. Zeman mu noviny chtěl věnovat, ale byl odmítnut jak Drahošem tak zájem neprojevila ani Witovská.
Důkazů o tom, že nic nebylo ponecháno náhodě, by se při podrobnějším zkoumání našlo víc, možná něco řekne i Pjakin. Nechápu např. nevhodnou a kontraproduktivní taktiku a strategii Drahošova týmu a to mi napovídá, že mezi nejbližšími měl krtka. O tom, kdo zvítězí, jsem neměl nejmenší pochyby. Samozřejmě podstatné byly i přednosti a slabiny kandidátů, o nichž se už řeklo mnoho slov. Chtěl jsem upozornit jen na to, co mohlo vychýlit jazýček vah ve prospěch Miloše Zemana a o čem se nemluví.

Přidat nový příspěvek