Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Debilové, alkoholici a mentálně slabí

ing. František Nevařil | 28.01.2018

Oceňuji, že jsi byl upřímný. Potvrdil jsi mi mé teze, že proti Drahošovi byl vedený masivní hybridní útok. Ty píšeš, že je to nutné, prý v zájmu boje proti zákeřné hydře, která prý také používá masivní informační útoky.
Například v USA to bylo zřetelné, že proti Trumpovi byl vedený masivní útok ze strany Demokratů a Trump kontroval tím, že odhaloval jejich praktiky.

Ale v té naší volbě prezidenta bylo vše nějak jinak. Drahoš se choval velmi slušně, byť dle tvého pohledu symbolizuje clintonovce v USA a naopak Zeman, který je hráč globalistů hrál extrémně nefér a vyfabrikoval 38 hoaxů proti Drahošovi.
Proto mi to nepřijde jako souboj mezi americkými elitami a tentokráte s paušálním popisem situace Pjakinem nesouhlasim. Vše vypadá na masivní útok zosnovaný ruskými tajnými službami. Naíc to vše řídil Aeronet.

A když přesto odhlédnu od toho všeho, co jsem výše napsal, tak to byla vůči Drahošovi sviňárna, měl by na všechny podat trestní oznámení za pomluvu a řešit to. A svůj vstup ukončím tím, že vyhrát pomocí lží se vždy vrátí zpátky. To bude mít nějaké katastrofické následky.

Přidat nový příspěvek