ZEMANOVA DVOJITÁ PAST

zero | 26.01.2018

Podle mne Zeman v prvním duelu zkusil fintu. Nahodil udičku tím, že citoval Drahošovu souhlasnou zmínku o přijetí 2600 imigrantů., ale schválně “spletl” místo. Kdyby ho nespletl, Drahoš by to popřel. Zkusil tedy fintu s předpokladem, že Drahoš zneužije nejen jeho nemocných nohou, ale i paměti k jeho zesměšnění. To se i stalo, a Drahoš na sebe práskl, že to řekl v Lucerně. Zeman pak dohrál divadlo do konce, chvíli hledal v papírech a potvrdil že Drahoš má pravdu

Drahoš za to přiznání pak dostal pořádný kartáč od svých “poradců”, protože vzhledem k protiimigračním náladám v Česku, se souhlas s imigrací rovnal politické sebevraždě. Počítali ale s tím, že Prima má menší sledovanost a serióznost než ČT a že první duel nebude mít takovou váhu. Takže Drahoš dostal příkaz tvrdit opak.

A když v druhém kole Drahoš, po nápovědě moderátorky “v Německu …”, odříkával tuto větu: “Já jsem člověk který od samého začátku říká, že kvóty jsou špatně…”, Zeman se tvářil velice spokojeně a souhlasně. Oprávněně, protože jeho protivník se v minulém duelu nejenže sám přiznal k souhlasnému stanovisku s imigrační politikou, ale v tomto kole navíc ještě o sobě prohlásil, že je navíc i lhář.

Drahoš se tak dostal do dvojité pasti. Vzhledem k tomu že v prvním kole skočil Zemanovi na špek, v druhém kole už nebylo z pasti úniku. Byly jen dvě možnosti, pro nebo proti imigraci a obojí bylo špatně.

Takto starý lišák přehrál celý tým chytrolínů i s jejich naslouchátky.

Přidat nový příspěvek