To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 24.01.2018

Dobře, a proč se potom věnujete studiu koncepce společné bezpečnosti? Abyste se vepisoval do plánů globalistů na zotročení světa pod Zemanem?
Nebo chcete pochopit jak fungují sociální supersystémy a raději chcete tvůrčím způsobem pracovat na vytvoření spravedlivé společnosti bez válek, společnosti suverenních, nezávislých avšak splupracujících států, tak jako o to usiluje Vladimír Putin?
Tak co vlastně chcete?
Se Zemanem do světa válek a elitářsko otrocké a davové společnosti? Vždyť Zeman to všem řekl otevřeně, že má voliče za debilní, alkoholem zdegenerované idioty, kteří nemají o ničem rozhodovat. A co myslíte, že budou ta korporátní referenda? Je to jen další klam na voliče, že si to otrokářství ještě sami odhlasují.
Mne opravdu zaráží, že na Leva-net adorujete Globalistu Zemana.
Buď jste všichni úplně hloupí, nebo jste pod nadvládou nějakých tajných služeb a úmyslně vedete lidi do záhuby.
Umím pochopit jestli se vám něco nelíbí na Drahošovi, pokud máte skutečný argument, sem s ním. Ale doposud jsem viděl jen zmanipulované hybridní útoky, slova vytrhávána z kontextu, sestříhaná videa, nebo rovnou lži.
Proč to děláte? Když je ten Drahoš tak špatný, tak se přeci nemusíte uhýbat ku lžím!
Jestli jste přesvědčení a já jsem o tom přesvědčen, že KSB je cesta, tak po té cestě kráčejte a nešpiňte se s nějakým Zemanem.
Myslíte, že Ježíš Kristus v prvním století se špinil tím jestli toho Caesara nebo jiného Caesara? Nikoliv! On byl přesvědčen o jeho cestě a šel po ní! A svým následovníkům říkal to samé, "nebuďte částí světa".
Tak proč vy se chcete vepisovat se Zemanem po křídla Globalistů? Nerozumím, je to nesmyslné.
Jdětě cestou, která je správná s nenechte se poskvrnit Zemanem.
Jinak vám nemohu věřit, že vy té cestě KSB skutečně věříte!

PS: A mimochodom Pjakin nikdy nepovedal že Zeman je kádrom GP ako tu neustále tvrdíte.

Trvám na tom, že to Pjakin řekl, že Zeman je Globalista 3. stupně. Velmi dobře si to pamatuji.
A v předposledním díle řekl Pjakin jasně, že Zeman není proruský! Spolupracuje s Putinem jen proto, protože Globalisti teď Putina potřebují, alby pořešili problémy vnější globální politiky.
Dodávám já, z toho je jasné, že Zeman je poslušná loutka Globalistů.

Přidat nový příspěvek