ing. František Nevařil alias Jeronym Bosch

Tata Tibor | 21.01.2018

Už sa to nedá počúvať ani čítať.
Nikdy by som si nedovolil zasahovať do záležitostí štátu v ktorom nežijem, ale vývoj sledovať musím lebo následky sú globálne.
Vaše príspevky jasne ukazujú kto ste, aj prečo vystupujete pod rôznymi menami. Pred časom tu bol článok ako rôzne neziskovky školia trollov v zasahovaní do diskusií na fórach ktoré im nevyhovujú. Vy ste typický produkt tohto školenia ktorý sa snaží rozvrátiť túto stránku s konečným cieľom zlikvidovať ju. Pripadá mi že najrozumnejšie bojovať proti takým ako vy je použiť ich vlastné zbrane ktoré tiež boli uvedené vo vyše uvedenom článku. V tomto konkrétnom prípade je vaše príspevky nekomentovať a nerozširovať, ale jednoducho ignorovať.
A keďže toto má byť komentár k určitému článku a nechcem odvádzať pozornosť od hlavnej témy ako to vy, správne školený troll, robíte tu je jedna poznámka k vášmu vyjadreniu:
Ak nie je islamizmus v Českej republike problémom prečo chcete vyjadrenia proti nemu urobiť ilegálnymi? Jeden americký prezident povedal že "všetko čo treba na to aby zlo vyhralo je pre dobrých ľudí neurobiť nič". História nás učí že problémy treba riešiť na počiatku inak nám prerastú cez hlavu. A rovnako vieme že vládnuca vrstva vždy prijímala a stále schvaľuje zákony zakazujúce určité názory keď nemajú akékoľvek argumenty na ich vyvrátenie.
No a úplne nakoniec. Pokiaľ si tak želáte vládu neokonov urobte láskavosť svojim spluobčanom a vysťahujte sa do Kanady kde vládnuci liberasti schválili dva týždne dozadu anti islamofobic act a súčasne privítajú v prvej vlne štyridsať usvedčených islámskych teroristov z ISIS ktorých sa chystajú "prevychovať" proti vôli väčšiny svojich vlastných občanov.
Rád by som sa s vami rozlúčil s klasickým výrokom L+S "...a volom zostane vždy len vôl, bárs by školovaný bol".

Přidat nový příspěvek