hezky ale...

adam | 18.01.2018

takze vsichni ted vykoupi tresci olej, priste se muzeme pobavit treba o psychice, zase dalsi latky, pak ja nevim o cem a ucet za doplnky bude 15 tisic. Ja osobne vidim jedinej problem a to ten, ze zdrava strava je casove narocna, nesmyslne draha a zaroven malo dostupna atd. Pokud tohle nebude, tak pro mne zadny lahvicky s trescima jatrama za bratru 1500 kc nejsou resenim. Jasne ze jime moc, jsme rozezrani, rozmazleni, vsechno plny ecek, tak jak ty zuby maji vypadat. I za komunistu meli lidi otresny zuby. Moje babicka s dedou zemreli v 90ti a meli umely chrup. S tim se da zit. Mamka si cisti zuby rok starym kartackem, jidlo standart, moc si nevymysli a zuby ma skvely na svuj vek. Zalezi taky na "genech". Nekdo muze cistit 10x denne a nepomuze mu nic. Ale jo, proc ne, ale ja uz poroste nemam na to, abych si kazdej den cetl clanek o tom, jak ta a ta latka je prospesna na to a na to. Nemusim pak jist nic jinyho, nez nejaky predrazeny draze s kapkou nejakyho oleje, vitaminy, vsechno bio a ja nevim co. A uz vubec na to nemam penize. Je to vsechno extremne predrazeny. Mohl by mi nekdo poradit jake doplnky by vyuzival, kdyby musel utratit jen 500 korun mesicne. Co by jste papali Jeden mesic to, druhej zase ono, nebo jak? Nestaci nahodou obycejny rybi olej 2x denne polevkovou lzici jak pred 50ti lety bylo normalni? Jenze kde takovy KVALITNI olej vzit? Ja mam pocit, ze reseni muze byt jak slozite, tak naprosto jednoduche. Zvlast kdysi davno si lidi nemohli moc vybiratm tak mi nerikejte, ze priroda nema vychytavku, kterou si muze dovolit kazdej a je v ni vsechno, co clovek potrebuje a je vsem nadosah. Opravdu treci na zuby za 1500kc a pak dalsich 800 doplnku to neni normalni cesta. Nemam e jen zuby.

Přidat nový příspěvek