Re: Re: nedostatek citu,soucitu a ženského principu u pana Pjakina

Tomi | 15.01.2018

Len mi teda vysvetlite. O čo mu vlastne ide? Keď sa takto vyjadruje, tak o mier asi nie. A budovanie ľudského typu psychiky to asi tiež nebude. Pretože to znamená mať súcit. Byť emocionálne vyrovnaný. Čo sa mi on ale jaksi nezdá po to čo hovorí o tom že on tým hnevom a urážkami vyjadruje ľútosť.
To je podľa mňa chorý spôsob vyjadrovania ľútosti. Alebo len sa tými kecmi snažil zakryť snahu vyvolať nenávisť voči konkrétnym ľuďom a skupinám s cieľom vyvolať rozvrat spoločnosti. Inak by to totiž mohol analyzovať aj bez tej evidentnej nenávisti a hnevu že s tým nevie nič urobyť. Asi preto ta snaha zasahovať do vole ludí, ako v prípade športovcov.
Normálny človek to nepovie ani o nepriateľovi nie to o vlastnom súdruhovy. Čo om on dal? Čo im dal štát? Trénovali za svoje a za peniaze svojích rodičov a často v zahraničí lebo doma to riadia uapadny pindosi. Tak jaký pankharti? Toto sa nezohladňuje?

To sa im to neda povedať bez urážok?
Normálne ako človek človeku? Jako tiež sa dostávam do ťažkých sytuácii a spravím chybu, ale aby sa o mňe hneť niekto takto vyjadroval? Čo ten o tych ľuďoch vie že tak hovorí? A o čo mu naozaj ide?

To mi povedzte Lin.

Přidat nový příspěvek