Marxismus versus Teo-marxismus ( ideomixer KSB/DVR ), ........kedze aj tento je pokracovanim biblickeho projektu

Jamail Yareshi | 05.01.2018

Marxismus versus Teo-marxismus ( ideomixer KSB/DVR ),
........kedze aj tento je len pokracovanim biblickeho projektu

Po rokoch studia, sledovani KSB/DVTR a citani tych podstatnych odporucanych tlstych knih "VP Sssr" (asi 5 rokov) som v sucasnosti vlastnym rozumom pri svojom chapani, vzdelani a v sulade zo svojim Svedomim dospel ku konecnemu nazoru, ze ide o ideomixerovy konstrukt - ideologiu , ktoru ja sam nazyvam "Teo-marxizmom" ...lepsie vyjadrit to prosto neviem .

Vsetko co z nej odoznieva a cim sa prejavuje ..... to vsetko som tu uz zazil, to vsetko tu uz bolo vzdy mixovene - len v inom poradi, inej maske a inej dolezitosti. Vsetke ty skvele poucky, vysvetlovania, vymalovavane zarive zajtrajsky a vsetke te uzasne skvelo do seba dialekticky zapadajuce veci a iterakcie ludskeho sveta a jeho napredovani.
Kolky uz vsetkospasitelny "ideo-ismus/ideomixer" v poradi za celu his-toriu ludstva to je !?

Je to stale dookola - ak zadrhnuty gramofon, a mna uz to naozaj ani nebavi a vlastne ani uz prilis nezaujima. Ako vzdy pred tym, hrozilo mi, ze sa v tom utopim a splynem z "vodou" a opat sa stanem obetou tych, ktori toto stvorili pre svoje zistne zaujmy pre svoju formu moci a vlady nad nami.
No ako sa chytro hovori - zachrana topiaceho je v len v rukach sameho topiaceho - a tak som sa sam zachranil. Prezriel som a uvidel - ideologicka bazina Teo-marxismu ma neztiahnula na dno.

Zase je potreba vsetko "spravne" pomenovat, vedecko-ezotericky (HNR-bohovsky) vsade "spravne" napasovat a vytvorit aureolu jedine spravnej legitimity tohto ideomixeru s absolutnym a vylucnym pravom na svoju existenciu.

Bohuzial, tak ako to ja citim a vnimam, ide len o ucelove spojenie klasickeho marxismu/leninismu, teorie riadenia vychadzajuceho z marx/leninskej politickej ekonomie, leninsko-trockistickej metodologie uchopenia moci a ezotericko-kosmopolitneho/ekumenickeho Boha (Satana) vo spojeni zo scientologiou a vierou v technologicko-informacnu nekonecnost - HNR.

Z mojho pohladu ide o nastroj ruskej mocenskej zidovsko-oligarchickej elity - nedelitelnej sucasti zidovskych svetovych elit NWO, sluziaci k zaisteni moci nad vsetkymi rabami v zone slovanskeho sveta v zaujmoch ruskeho imperialneho oligarchistanu riadeneho svetovou zidovskou kabalou.

V tomto dosledku ide o diabolsky prefikany ideomixerovy podvod na ovela vyssom leveli ako popri realizacii zidovskeho trockisticko-marxistickeho prevratu VOSR v r.1917 s viziou nastolenia celosvetoveho komunismu (konstrukt formy zidovskej svetovej moci !)
Ludia, budte vo strehu, lebo opat ide "o nas bez nas" popri nasej dobrovolnej ucasti a asistencii v oblbnuti tymto "soft-dogmatom" v zavadeni ich NWO.

Zmyslom tohoto ucenia "Teo-marxizmu" je urobit z ludi poslusne riadene ovce dobrovolne a aktivno prinimajucich svoju rol v z ich vole "delenom" polyimperialnom svete NWO (Matrixe) pod kuratelou tohto ideomixeru, ktory ma byt zarukou pevnej moci nasich vladcov pri konecnom - zaverecnom deleni a ovladnuti sveta. Tymto sa po nas chce iba jedno - vstupit dobrovolne do sveto-otroctva pod imane vseobjimajucej, samospasitelnej a ziarivej ideologie teo-marxismu.

Na straz ! Mor ho !

Přidat nový příspěvek