Re: Re: Re: Re: Sai Baba a iní

Jox | 04.01.2018

Július vdaka za prispevok, no nechcel som dogmy a názory inych. Automatizmus 3x3=12 je jedna vec, čo Vás naucili, ich interpretácie je jedno. Ja by som rad spoznal Váš názor. Vysvetlený Vašimi slovami, nie citovanim druhých.
Môj názor na svätosť. Svätý, či osvietený človek je ten, ktorý odložil svoje ego a eMOCie, teda stratil to, čo ho tlači do hriechu.
A čo zostane následne? City, Láska ku svetu, ku vsetkému živému, radost z kazdeho listka na strome, z každeho žblnkotu potoka. A smutok z každého ublíženia živému. Takí ľudia otvárajú kanál, ktorým sa valí energia priamo od Boha. Tito ľudia potom.menia osudy sveta, no ich handikap je v tom, že svet musí byť na to pripravený.
Ak by zajtra prišiel Ježiš na Zem a prišiel by do chrámu vo Vatikáne kázať o zlatom stolci, vojnách ktoré stolec nezastavil, co by sa stalo? Ak by chcel presadit Lásku, Radosť, vyhnat peňazomencov, pretože úrok przni duše, ak by chcel ustrojit kraľovstvo nebeské na Zemi, čo by ľudia urobili?
Prinajlepšom by skončil v sanatóriu, väzení, prinajhorsom na hranici...

Prečo som použil tento priklad. Aká by bola Vaša reakcia na Ježiša dnes, ak bola Vaša reakcia na Sai Babu plná eMOCií, reakcia voči človeka, ktorý robil male zázraky, aby pomáhal ľudí presvedčiť (a nebol to chlieb a ryby, ale prstienky, náhrdelniky a veľa popola, aky je tam rozdiel?) o tom, že... O čom vlastne? O Láske k vsetkému živému, o odhodeni ega, pretože ego je kotva lode Vašej duše, o tom, že je nutné robit dobro. Robit dobro druhým tak, ako by ste robil dobro sebe.
Budte zdravý a vsetko najlepšie

Přidat nový příspěvek