Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka - Odpověď 18. 12. 2017

Qwertz | 27.12.2017

Vazeny MDMML vy jste tak blbi jak daleko vidite a predpokladam, ze hodne daleko, jinak by to nemelo smysl.
K je dnotlivim bodum:
VZP je vyreseno. Pokud chcete tak vam poslu dopis VZP , ze vsechny exekuce se rusi.
Moje rada je pro ty kteri chteji vycestovat na delsi dobu do zahranici.
To jak se da zakone ziskat benefity od VZP. Je naprosto legalni.
O baksisi nebyla rec. Nebo snad ano?
Ale to vyhlazeni obyvatelsta je jenom takova pohadka na dobrou noc. To by jste mel pri vasi inteligenci uz vedet. Mozna USA ale to se mne respektive nas netyka.
Co se tyce blabolu o obyvatelstu. Australie nema dostatek vody takze miliony pristehovalcu to opravdu nejde. Nemohu sice chtit aby jste to pochopil. Australie ma tak kvoty (170 000/rok) pristehovalcu legalnich.US take ale mene. Nikdo nikomu nebrani (ani vam) zajit na australskou embasy a nebo tady na www si vyplnit zadost a cekat zda o vas ma Australie zajem. Pokud to nekdo neakceptuje tak skonci na Nauru. Vidite v tom nejaky problem? Velka vetsina Australie je v rukou puvodnich obyvatel. Dostudujte Mabo soudni pripad.
Co se tyce meho pronasledovani STB. Nehulte tu travu nebo slivku moc. Disident (az na vyjimky) pro mne byla nadavka. Opustil jsem zcela legalne na platny pas CSSR a nevratil se. Takze jsem byl odsouzen a STB muj trvaly pobyt v registru zmenila na moji zahranicni adresu. K tomuto registru maji pristup pravnici coz vy asi nejste diky Bohu. Nebudu tu psat nic o tvz. Helsinskem protokolu atp. Vyssi trestu a meho odsouzeni se nesmela ucastnit ani manzelka a nikdy mi nebyl dorucen, protoze bych dostal politicky azyl. Ale po plysaku jsem dostal, dopis , ze muj trest byl zrusen.
Z Vietnamem mate pravdu to byla zalezitost USA a Australie je spojenec USA takze nastoupila pravidelna armada. Fuj zoldaci.
Mezi nami devcaty copak delaji hrdini cesti a slovensti vojaci v Iraku a Afganistanu. Napiste prosidentovy at ty cz sk zoldaky zavola domu ale predpokladam , ze jste to jiz udelal.
K zavisti. Pokud bych napsal jsem Australsky vlastenec tak by vse bylo v poho. Jenomze to, ze jsem se zminil o tom, ze jsem se narodil a zil v CSSR. To vas nejak nadzvedlo a zacal jste operovat s pojmy. Zradce, vazaci akt, a dale. Napiste mi ro zume co vas tak "nadzvedlo". Jsem jenom clovek, ktery se naprosto legalne rozhodl prestehovat z kontinentu na kontinet. Co je na tom spatneho z vaseho pohledu?
O skolstvi radeji nebudeme diskutovat. Nemel jste nahodou moc zameskanych hodin a nebo Zvlastni skolu?
Co se tyce vyhruzek. Delal jsem bojove sporty a do cumaku mi nikdo nedal. Nevim jak jste na to prisel.
Soukroma rada. Naucte se cist a rozumet textu parazite.

Přidat nový příspěvek