Re: Re: Re: Re: Otázka - Odpověď 18. 12. 2017

qwertz | 27.12.2017

Nick Putinovec? To si ze vsech v tomto foru delate legraci nebo vam vase IQ neumoznuje videt.
Vas text;"Stydět se může člověk jen sám za sebe.Pokud to neumí,tak se ve své namyšlenosti stydí za druhé.To ho alespon ve vlastních očích dělá lepšího.Bohužel,jen ve vlastních očích."
Presidentska vlajka je soucast Ceske statnosti. Vy opravdu tleskate nadsenim, kdyz je vymenena za trenyrky, mozna i pouzite?
Kdyz hlava vaseho statu ukradne vec cenou a nejdrive se ujisti zda ji nikdo nesleduje.
Putin, Trump, Pjakin i moje malickost jsme vlastenci. Ja sice australsky ale mohl bych jmenovat i dalsi Roberts, Regan, Stalin,Kenedy,Washington. Linkoln a dalsi. Ja se nesnazil delat ze sebe lepsiho ale jenom jsem se branil. Pokud vas nazve nekdo zradcem . Budete drzet usta? Mozna i ano ale ja urcite ne. Delat se lepsim by melo smysl pokud bych byl "umelcem" nebo stal pred soudem i kdyz to snad taky ani ne. Ze jsem Australsky vlastenec to musite brat za fakt a to at se vam to libi a nebo nelibi. U Putina to za fakt berete. Proc ne u me? Tim, ze jsem se narodil v Cesku tak bych se mel postavit do vasich rad, nevybocovat a chrochtat jak jsem na vse hrdy a za nic se nestydim? Takhle se ale nikam jako suverejni stat nedostanete. Nedrzite se snad zasady?. "Smradek ale teploucko."

Přidat nový příspěvek