Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka - Odpověď 18. 12. 2017

mdmml | 27.12.2017

Nemame Vam nahodou postavit slavobranou ? O prispevok vyssie vysvetlujete co tereba robit ohladom VZP a ako sa to da odrbat a komu dat baksis a hodit niekomu na krk vas dlh... Zijete v spolocnosti ktora vyhladila povodne obyvatelstvo a krajinu mu ukradla, na jej osidlenie a nenavratne zabratie potrebuje imigrantov, ktorych prichod je bol a bude riadeny v zaujme udrzatelnosti systemu riadenia tamojsej spolocnosti. Poculi ste o ostrove Nauru a na co sluzi a jemu podobne? Nasa krajina patrila odjakziva nam a nikoho sme o nu nepripravili... pan vlastenec. Nevsimol by som si, ze by vas CR rehabilitovala aj po zmene po roku 89 ked vas tak presvedcivo prenasledovala STB, mala asi za co...mozno za tie vase prisahy...
Dalej, u nas sa nepamatame, ze neaky Vietnam napadol Australiu a jej hrdinny vojaci zvadzali obranne boje o svoju vlast... V tomto pripade by to bol vojak v opacnom, je to zoldnier dobrovolne vstupujuci do armady, ktora napadla iny stat a vrazdi za peniaze ludi vo svoj vlasny prospech... Hadam si nemyslite, ze to moze byt inak. No mozno mate v skolach ine osnovy...tu sa tiez na tom urputne pracuje. Mylite sa ak si myslite, ze vam tu niekto nieco zavidi, vobec nie... Ja som rad ze ste co najdalej a je tu menej o jedneho vychytraleho parazita...ktoremu dal silnejsi po cumaku, ked si myslel, ze ho prestí...a teraz si mysli, ze my mu to budeme platit... lenze mu usiel vlak...

Přidat nový příspěvek