Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka - Odpověď 18. 12. 2017

qwertz | 27.12.2017

Pane vy jste Vul. Manzelce byla ukradena identita. Nekdo, jeji VZP kartu prevzal s tim, ze ji bude zneuzivat a taky to dela. Pouziva ji predevsim kdy zena je prokazatelne v Australii a zacal v roce 1996 kdy se zena stala obcanem Australie. Je na to mozna hrdejsi nez ja. Ja jsem obcanstvi neztratil. Moje VZP karta nebyla nikdy vydana o to se postarala STB. Ja jsem nikdy nezadal ceskou republiku o obcanku ani cestovni pas, presto, ze mohu. Pokud bych tady i uniformu mel tak se muzu ucastnit prehlidky poradane na Anzac day. Syn se ji ucastnil s viznamenanimi meho otce. Bratrstvi ve zbrani je o lidech, kteri vedi jake svinstvo valka je a protoze jsou odbornici jedne profese tak si vazi jeden druheho. Vetsina z nich jsou pacifiste. Vyznam slova pacifista si najdete ve slovniku. Vlasova sem netahejte ja vam take nepripominam Hlinku. 1sv. valka jsem prisel o dedecka pro slavu Cisare pana. 2 sv. valka o nejstarsiho bratra me matky, ktery bojoval za Slovensky stat v Rusku. Na svoje vysvedceni jsem hrdy na rozdil od Vas. "Vite jake vam hrozi nebezpeci od kone? Je nebezpecny predevsim ze zadu, protoze kope. Velbloud je nebezpecny ze predu protoze plive. Jak ale muze byt nebezpecny blbec? Ten je nebezpecny ze vsech stran." To by predevsim sedelo na VAS. Australie prijima 170000 lidi jako pristehovalce kazdy rok. Zkuste to take, mozna , ze z Vas prestane kapat ta zavist a zacnete rozlisovat mezi zoldak a vojak. Vim, ze pro bacu to je velice slozite ale snad se to .... .

Přidat nový příspěvek