.

. | 26.12.2017

Tak toto je fakt dobré:

V minulích poradoch xy x opakoval, že:
Bez emócii.... Atď. Bla bla bla....
A teraz tu máme toto:

...Takže zopakuji. Je třeba k těmto událostem přistupovat v klidu. *Emocionalita ve vyjadřování je určena k tomu, aby lidem došlo, o čem tu mluvíme. *Vůbec ne kvůli tomu, že by bylo zapotřebí dělat rozruch,* poskakovat apod. Je třeba se dívat.*
.....

To ma ako chápať? Emocionalita nie. Ale občas ano. A kto to vlastne rozhoduje o tom, kedy emocionalita ano a kedy nie.?
Taký istý to rozhodujú, ako sú páni a dámi s MOV. Ktorý dajú podmienky, potom ich sprísnia a potom vás aj tak nepustia, preto lebo môžu. Lebo to oni to rozhodujú? To je jako čo?

Jakože emocionalita nie, pretože je to naškodu. (Emocionálny = Zlý)
ale emócie u V.V.Pjakina sú ok, lebo podľa jeho vlastných slov tým sleduje ušlachtilé ciele? To samé tvrdia aj borci s MOV.
Hovoria vlastne ten istý globalistický princíp. Doping je špatný, ale keď ste USAák možete dopovat kým vás s toho meklepne, ale keď ste Rus je to jedno.
Lebo mi to určujeme a podla nás sú všetci Rusi štátom podporovaný feťáci a preto nemôžu mať svoju vlajku. Ale ostatny ano aj keď miesto moču im teče chemický koktail zakázaných látok.

A to čo hovorí pán analytik je to samé.
Emocionalita je špatná, kto reaguje a vyjadruje sa emocionálne robí hystériu atď. Je to parchant, zradca, idiot,...
No skrátka vtelený Satan.

Ale keď sme Emocionálny mi (Ja Pjakin) tak je do dobré, lebo to mi rozhodujeme o tom čo je dobré a čo zlé. Lebo máme KSB.
Alebo inak povedané: ten kto má voči môjmu prejavu výhrady sa zaručene vždy pletie, lebo som to povedal Ja. A Ja rozhodujem čo je pravda,a kedy je emocionalita OK a kedy Nie.

To je ale poriadny komik. Už sa v tom nejak zamotáva. xD

Keby si sa nesnažil ľudí manipulovať možno by si neznel tak pokrytecky.

Nuž čo... Len sa ešte predveď. Sociálna hygiena asi začistí aj teba šmudlo.

Přidat nový příspěvek