Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka - Odpověď 18. 12. 2017

qwertz | 26.12.2017

Motate pate pres devate a to zakladni vam unika. Stydet se za spatne vyzehlene kalhoty je OK. Stydet se za stat kde se clovek shodou okolnosti narodil je zlocin a zrada. Porad jde o STUD. Zradu jste do toho zakonponoval podle vasich predstav jak by to asi melo byt podle vas ale bez faktu. Potom co jsem byl prijat do Australskeho pristehovaleckeho programu jsem mel pohovor s prcovnikem bezpecnostniho oddeleni Australske embassy v BDR. A ten vypadal presne takto: Pracovnik; " Od prubehu vasi vojenske sluzby ubehlo 10 let takze se o tom nebudeme vubec bavit." Jste profesionalni inzenyr s jadernou kvalifikaci? Moje odpoved byla negativni. Pracovnik: To je skoda mohli bychom vas zaradit do specialniho programu pristehovalcu z oboru. Ale i tak kdyz vidim kam vas posilaji (Stat Australie) jste na tom dobre". To bylo vsechno, zadne zradne podpisy atp.
Pote si me "podalo" oddeleni rakouske bezpecnostni sluzby kde po me chteli potvrdit udalosti okolo jadernych elektraren v CSSR. Otazky byly typu "jedna pani povidala druhe pani." Proto, ze jsem videl v ocich tazajici se pani urcite pohrdani. Vsechny jsem zodpovedel tak jak pravdive byly, ze reaktory v CSSR v normalnim provozu vybouchnout nemohou, zadne zrudicky se nerodi, nikdo zadne jaderne palivo nekrade,v dobe Cernobylu byly CSSR JE zamoreny z vnejsku a dalsi blbosti. Chtel jsem ji poradit at si zakoupi Vysokoskolskou ucebnici "Jaderne reaktory" ale zzelelo se mi ji. Pak by jeji prace ztratila smysl. Zadne vazaci spisy ani podpisy.
Jinak zadna omezeni a zadne dalsi podpisy. Vase fabulace o Marxismu. Kde to zijete. Australie ma Australskou komunistickou stranu je to kridlo Labour party, ktera byla vladnouci stranou v te dobe.
K australskym vojakum. Potkal a pracoval jsem s nimy a Andy je stale muj kamarad s dvema misemi ve Vitnamu. Porad asi nepochopite vyznam. Kamaradi ve zbrani. Nebo snad kolegove? Tak ten vas mozecek radsi ani nebudu pretezovat. Jinak v roce 1968 jsem podepsal jednu prisahu a v roce 1969 druhou. Obe se lisili. Tak ktera vas zajima a kterou jsem to mel zradit? Tu prvni a nebo tu druhou?

Přidat nový příspěvek