Re: Bláboly?

Nikdo | 26.12.2017

Váš příklad je zajímavý, ale chybí mi tam přímé propojení na HNR (boha). Tuto komponentu přidám, takže máme:

HardDisk (zkušenosti nahrané do paměťi - jejich hodně druhů, třeba paměť těla, paměť na obraz, paměť na zvuk, paměť na emoci ...)
+
Algoritmy, jak vyhledat informace a zařadit a analyzovat nové (můžeme sem zařadit i dogmata) a nejlepší mně známá metodika je v současnosti KSB a DVTR
+
Napojení na sít HNR (bůh), pokud se bytost na něj upřímně obrátí, tak HNR pomůže a poskytne doplňující informace nebo algoritmy.


Moje osobní zkušenost mi říká, že bůh s námi "nehraje kostky". Používám to jak na sebe, tak u druhých. Pokud mi bytost, u které jsem přesvědčen o upřímnosti, něco říká beru to za pravdu, ale musí se dát práce s rozklíčováním co to znamená.

Zatím mě HNR (bůh) vždy říkal pravdu, často jsem si to nedokázal obhájit, ale čas vždy potvrdil původní pravdivost. Intuice vždy zafungovala, ale pozor výklad zprávy někdy bývá problém. Potvrzení přišlo v mnoha případech až za mnoho let. To způsobilo, že jsem mezitím důvěru ztratil, teď postupně získávám důvěru zpět.


Mám pochybnosti o upřímnosti autora "Hovory k bohem". To ovšem nevylučuje, že v knize je mnoho dobrých a užitečných informací a HNR poskytne upřimně hledajícímu potřebné rozlišení se v tom vyznat a také každý nakonec slouží božímu záměru, bez ohledu ať si myslí, že si může něco zařídit jemu navzdory. A samozřejmě čím má být lež více skryta, tím více pravdy je potřeba vystavit okolo.

Přidat nový příspěvek