Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poznanie a Kabala

Lux | 23.12.2017

Ahoj Pe-tri,

tak už sme po zimnom slnovrate, ktorý sa kalendárne trošku dátumovo pohybuje, ale biblické kulty sú dogMatické a zostávajú na presných dátumoch "zjavenia sa" Messiaha... a ďalších zvráteností reality, teda sviatkov a pod.

K vám obom kabalistom (teda aj k Honzíkovi):
Prečo tí prebudení KaBaLah vyznávači, ktorí sa prebudili do "pravej reality" neposunuli ľudstvo výrazne ďalej??

Odpoviem, aby si (ste) nemusel (-i) "hľadať": primárne sa zjednotili s duchom = EgRéHórom judaizmu!
Tečka.
Nie s Bohom, ale s "bohom", ktorého vytvorili tzv. následníci Hóra, dietka Osirisa a Isis (Eset) = starobylých "bohov" Egypta, keď Hór nakoniec zvíťazil nad Séthom, ale séthanizmus zostal po ich atlantídskych predkoch... (zdá sa, že to nie sú až také razPráv-ky a MýTy, ale krutá ReAlita bojov prastarých "bohov", no na túto tému by však bolo potrebné popísať niekoľko kníh...☺).
Aj preto na nás všelikde kuká Hórovo očko (aj v pseudokresťanských chRáMo(lo)ch...☺).

Deformovaný judaizmus je produktom staroegyptského znacharstva a Kabalah v rôznych formách je len istou mystickou syntetickou metamorfózou elementov východných (védických) schém ovládania plebsu.
Ako asi vieš, tak Pentateuch a následne umelo poskladaná celá Biblia sú zvrátenými učeniami (množstvo prvkov je prevzatých z indických Véd, či zoroastrizmu a iných védických blízkovýchodných kultov)...ako môže na ich báze vyrašiť "pravé" učenie, ako napr. KaBaLa?
To je pre mňa záhada.
Ak budeš základy Dómu stavať na
zabahnenej a podmáčanej pôde, tak čo sa asi stane?

Viď aj tu v článku uverejnený text hovorov s "bohom" nejakého judaistického "osvietenca" a celý ten nářez hlúposti, ako to tu niekto vcelku dobre zanalyzoval.
Ostatne aj iné algoritmicky prenikajúce idey EgRéHóra do judaistických palíc (printerov daného kolektívneho podvedomia), ako povedzme modernejší marxizmus, Einsteinova teória relativity a pod. - to sú len klony dezinfa, ktoré algoritmicky produkuje daný kolektívny "RazUm"..

"Kabal je tedy jednou z fungujících možností, jak se z této kolektivní hypnózy probrat, čili řečeno jazykem KSB , jak se stát Člověkem."

To je prakticky nemožné...ako ti aj celá história "ľudského" (Judovho) rodu potvrdila..., nehľadiac na skutočnosť, že dnešní judaisti na 99 % nie sú semiti, ale prastarí chazarskí a iní konvertiti.
Takže môžem zodpovedne povedať, že ja určite nie som "antisemita"...☺
Sémové gény majú skôr tí "chudáci" Palestínci, ktorých tí falošní "židia" teraz neraz kruto masakrujú..

EgRéHor má predsa svoj cieľ, intelekt(!), príslušné do neho zakomponované algoritmy, energiu nabíjajúcich oviec pre dosiahnutie cieľa atď.
Tie algoritmy sú veľmi dobre popísané v Biblii, Talmude, ale i v Kabale..

Čo tu však žiaľ badám je absencia metodologického Rozlíšenia p-Rav(ž)dy od rozmanitých lží (zavádzania oviec) rozličných printerov (ľudských zombie a "vyšších" opičiakov) segmentov kolektívneho podvedomia ľudstva.

"Ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja Janko. Neohneš má mamko, až ja budem Jano."

Scientologicky: absorbované engramy počas vývoja jedinca sa nedajú len tak ľahko vyčistiť z podvedomia, pokiaľ miera chápania a morálky neprekročí istý pRaH = závit evolučného lievika (ostatne, evolúcia je len pre nedokonalé "veci", tie dokonalé sú večné a nemenné..).

Ty Pe-tri sa už na týchto stránkach pohybuješ dosť dlho. Ale ako sledujem, tak sa snažíš "učenie" KSB napasovať nie na ReAlitu (žiaľ), ale na svoje engramy v BanKa (-e) údajov vo svojom podvedomí (mnoho védických, kabalistických a iných učení, ktoré si niekedy absorboval - naštudoval).

A to skutočne nie je asi tá p-Ra-vá cesta k Svetlu.
Pokús sa mnoho vecí prehodnocovať.. do posledného momentu je pravý (teda skutočný a nie kabalistický) Boh s tebou a snaží sa ti rôznymi formami posunúť, podsunú, zvestovať chápanie Pravdy - len to vnímať!

Proste je treba ladiť prijímač na príjem NF kmitov, ináč vo VF pásme budeš len jeden z mnohých - oklamaných a ďalej šíriacich lživé info...
Pozor na to - viď nešťastné óSudy mnohých dezinformátorov a dezintegrátorov spoločností a ich rodov-rodín (z drvivej väčšiny nechápajúce ovce a zombíci - herci, sportsmani, celebritky, novinári, politici ..).

Přidat nový příspěvek