Re: Ezo...ezo...dezo...dezinfo

Pe-tri | 22.12.2017

Tak ono si KSB tohle tak trochu vykoledovalo, když to s tou dehermetizací dotáhlo leda tak k Atlantidě, GP, egregorům, MIM a mozaice versus kaleidoskop (možná jsem něco podstatného vynechal, když 5 typů lidské psychiky + pilot s autopilotem beru jako hodně zjednodušené a prakticky nepoužitelné modely psychiky).
Nelze přehlížet, že dnes už mnoho lidí došlo i prostřednictvím introspektivních metod k daleko hlubšímu chápání podstaty a původů problémů vlastní bytosti, prenatálních psychických zátěží, reinkarnačních konsekvencí, všemožných engramů a mnoha a mnoha dalších otázek z oboru psychologie, nejen filosofie a metafyziky. Také nelze přehlížet výsledky bádání autorů jako (namátkou) Emanuel Swedenborg, František Bardon, Břetislav Kafka, G.I. Gurdžijeff, J.G.Bennett, C.Castaneda a celá řada dalších. Znáte jejich díla ? Určitě stojí zato seznámit se s nimi neb ve výsledku konvergují k jednomu a témuž.
Bylo by toho tedy IMHO fakt mnoho, co by KSB měla v oblasti psychologie nabídnout zájemcům, chtěla-li by dohnat poznatky jiných škol a osobností, zabývajících se tématikou dehermetizace. V podstatě to tady ustrnulo na politice a jak už jsem napsal jinde, místo vůle Boží se zde hledá vůle GP. Ale je to jen můj subjektivní názor. Nikoho o něm nepřesvědčuji. Nebo to vidíte jinak ?
P.

Přidat nový příspěvek