Opravdu nevím, jak tyto výroky ověřit

Pavel | 19.12.2017

Stalin nebyl jen naprosto idylickou postavou. Otázka je, co vše ovlivnit bylo v jeho kompetenci a které věci se děly protože si to přál egregor ruského národa.

A co se týče neomezeného vládce, tak to byl třeba takový Karel IV daleko schopnější.


Podobně mohu napsat, zkuste vyvrátit toto:
--------------------------------------------------
https://21stoleti.cz/2010/06/18/krvavy-diktator-stalin-pohled-do-jeho-soukromeho-zivota/
Casanova by se divil

Beze stopy mizely i další ženy, které prošly Stalinovým životem. V létě 1938 začal Stalin žít s třicetiletou hezkou modrookou blondýnkou Anjou Černikovou. I ona v roce 1941 mizí beze stopy, ale předtím ještě porodila dceru Naděždu, která byla ihned předána do péče dětského domova. Je možné, že tato Stalinova dcera ještě žije, byť zřejmě pod jiným jménem, a o svém osudu možná nic netuší.
Poté, co se Stalin nabažil blond vlasů, zatoužil po brunetce. Stala se jí Marfa Karnidze, podobně jako on Gruzínka. I ta ani ne po roce jejich vztahu mizí, aniž by byl znám její další osud. Podle Grigorije Malenkova, Stalinova spolupracovníka, Stalin žil během války tak promiskuitním životem, že i klevetivé politbyro ztrácelo o jeho milostných eskapádách přehled. Ve Stalinově posteli se střídaly úřednice, telefonistky, ale i umělkyně. A některé měly i to štěstí, že přežily…

Přidat nový příspěvek