Re: Re: Re: ..20 let přátelství s Jackem Danielsem..

M.C. | 18.12.2017

Nekuřák jsem i já. Jsem to v patnácti zkusil a protože jsem na tom nic pozitivního nenašel, tak jsem v tom nepokračoval.
Kouřit proto, abych vypadal dospěle, jako mnoho mých vrstevníků, jsem nepotřeboval, žádný mindrák jsem v tomto směru neměl, navíc jsem sportoval a s většinou výkonnostních sportů nejde kouření dohromady.

Takže pokud vám rozumím, pil jste hlavně na vyčištění hlavy. To je taky občas potřeba, člověk se zbaví věcí, které ho dlouhodobě stresují a se kterými z různých důvodů nemůže zatím pohnout.
Sice se tím problém nevyřeší, ale načas se vypláchne z podvědomí, kde leží a znemožňuje člověku aby normálně fungoval. Akorát se z toho nesmí stát norma, nesmím takhle chlastat každý týden, nebo i častěji.
Jak se říká, alkohol vám nedá odpověď, ale nechá vás zapomenout na otázku.
Právě člověk, který začne pít ,,na smutek v duši" se často ožere jak doga, daleko častěji než ten kdo pije kvůli potěšení. Ale pomůže mu to. Částečně i proto, že pod vlivem se ze svých trápení dokáže někomu vykecat, střízlivý by o tom nedokázal mluvit.
Pokud už se vám život urovnal natolik, že nepotřebujete pít na žal, je to jedině dobře.

Přidat nový příspěvek