Re: Re: ..20 let přátelství s Jackem Danielsem..

Rammon | 17.12.2017

..pro M.C..
Jsem citlivý muž a pil jsem především na bolest duše.Vyzkoušel jsem všechen druh alkoholu,ale nezachutnalo mi nikdy nic,ani to vaše moravské..
Takže zvítězil Jack Daniels kvůli tomu hezkému černobílému obalu plus Coca Cola..první 4panáky na ex..pak už to začne být člověku jedno..
Navíc pracujete-li v mládí coby vyhazovač a následně se stanete na deset let spolumajitelem několika barů,máte kolem sebe alkohol a píjící v podstatě neustále a když vás k tomu bolí často vaše citlivá duše..nejen kvůli všudypřítomnému "skrytému matriarchátu",je těžké zůstat střízlivým a já to prostě ne vždy dokázal,takový už někdy život prostě bývá,omlouvat se nemám komu,leda sám sobě,jenže jinak jsem to v těch uplynulých letech prostě nedokázal a povýšené odsudky mé mentální urovně mě nikdy nezajímaly a po zbytek mého bytí ani zajímat nebudou..
..pro DoubleM..
Děkuji uctivě za Váš empatický lidský soucit a zdravím Vás též srdečně a přeji vždy jen vše dobré.Mám za sebou první rok a těším se na ty další.Teď už to zvládnu. Roční abstinent a vždy nekuřák R.G.

Přidat nový příspěvek