Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hoxi, mám dilema a nevím si s ním rady. Poradíte?

zero | 14.12.2017

Fajn, tak si to rozeberem.

Leda tak ve vaší,

Ubohá odpověď na úrovni žáka prvního stupně základní školy. (Ty seš blbej. Ne, ty seš blbej, Ty seš blbější! Ty seš ještě blbější! atp. až donekonečna) Proto nehodlám na tuto větu reagovat.


protože ta berlička je právě alkohol.

Vy nerozumíte psanému textu. O žádné berličce jsem nepsal. Moje otázka zněla, kde je hranice mezi frutariánstvím a alkoholismem.
Pokud vím, dosud jste neodpověděl.

Vyrovnaný člověk nepotřebuje berličky, ani alkohol, pokud se někdo bez alkoholu nedokáže bavit nebo uvolnit, může buď svoje problémy "řešit" alkoholem, nebo jinak. Bohužel, díky tomu alkoholu vůbec nechápe že to jinak jde a že lze žít i jinak, jak demonstruje i tato diskuse.

Patrně jste si mne spletl s někým z diskuze. O žádné berličce jsem nepsal a už vůbec ne že by se to mělo týkat mne. Cítíte se zcela zdráv?

Blbosti o tom, že alkohol je jen v hlavě, zkuste povykládat matce, co se jí narodilo postižené dítě díky početí pod alkoholem, možná vám nedá po hubě.

Po vzoru našich politiků opět odvádite diskuzi jinam. Nepsal jsem nic o postiženém dítěti. Psal jsem o dospělém. A alkohol a veškeré závisloti jsou skutečně v hlavě. Kdo opravdu nechce, ten do závislosti nespadne. Ale tohle je zbytečné vysvětlovat, to je jak vysvětlit opici jak se píše měkké i. Ten kdo došel k tomuto poznání nemá zapotřebí psát články o abstinentství jako normě.

Nicméně, moje poznámka se týkala vašeho výroku, že intuici člověk buď má a nebo nemá, což beru jako demonstraci účinku alkoholu.

Můžete to něčím doložit?

Zkuste popřemýšlet, proč sem naběhli militantní alko-filové a

Proč se mi snažíte podsunout o čem mám přemýšlet? Já jsem o žádných alkofilech nepsal. Vznesl jsem dotaz a na ten jste mi dosud neodpověděl.

obhájci alkoholu a mají potřebu něco tu dokazovat.

Kteří? Já tu diskuzi nečtu, jen to co se týká mých příspěvků. Proč mi píšete o obhájcích alkoholu? Já jsem jen vznesl dotaz a namísto odpovědi jsem byl napaden jak kdybych se jmenoval Březina.

Když to shrnu, ve své umanutosti jste úplně mimo, mísu. Nejste schopen odpovědět na první dotaz a namísto toho mne neprávem napadáte. Tak se chová vyrovnaný a střízlivý člověk? Řekl bych že jste měl s pitím problémy, musel jste toho nechat a teď jste papežtější než papež.


Přidat nový příspěvek