Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ještě tu o Karkulce

M.C. | 14.12.2017

Vy tvrdíte že nepijete, tak předpokládám, že nemáte na mysli sebe samého.
Pokud je to konkrétní případ, tak dotyčnému buď alkohol nedělá dobře a neměl by ho pít radši vůbec nebo pije ze stakanu, což také není zrovna příklad rozumného způsobu pití.
Mě by dva stakany ještě nerozhodily (tři už ano), ale dobře by mi to neudělalo, já nejsem zvyklý to do sebe lít v takových dávkách.
Já piju tvrdé z desetkrát menší sklenky, z tzv. prcka 0,02 litru a ty čtyři deci jsou asi maximum toho, co do sebe dokážu dostat. Obvykle to nepřetáhnu přes dvě deci za den. Pokud by jsme něco dělali venku v dešti nebo v mrazu, tak bych se možná dopracoval na tři deci, jenže tam to nevadí, tam to organismus spálí.
Když mi kolegové, kteří byli na jednáních v bývalém Sojuzu popisovali, jak tam jednání na vyšší manažerské úrovni probíhají, tak se mi ježily vlasy už jenom při té představě.
Při jednom jednání v Kazachstánu se po druhém kole stakanů na zdar společného projektu kolega vytratil že jde na záchod, odchytil si servírku a vrazil jí nějaké dolary ať jim nalévá do sklenek místo vodky vodu. Jinak by to nedali.
Místní ředitel prý absolvoval 15 kol a po šestnáctém se zhroutil ze židle na zem a jednání bylo u konce.

Co se myslí tím povznesením je vám asi zbytečné vysvětlovat.

Přidat nový příspěvek