Re: Re: Re: Re: Spletl se Pjakin?

Jana Černíková | 04.12.2017

Měla jsem na mysli o něco obsáhlejší vyjádření mluvčího Kremlu – http://www.ntv.ru/novosti/1953753/.

Pokud jde o použití pojmu „fond“, tak podle mého názoru je možné v tomhle případě termín použít jako obecný název pro pořádající organizaci - o konkrétním názvu organizace nebyla řeč. Při preciznosti pana Pjakina bych se divila, kdyby nevěděl, o čem mluví – tím spíš, že zmiňuje i ne příliš povzbudivou symboliku dne vystoupení. A to je den, ke kterému pořádající svaz každoročně organizuje připomínové akce. Mně z toho spíš vychází Vaše nepřesnost, případně podsouvání, než nepřesnost druhé strany.

Je pravda, že pan Pjakin mluví o tom, že pracuje s volně dostupnými zdroji. A blogy jsou nějaké uzavřené zdroje? Že s takovu jistotou tvrdíte „Pjakin sleduje informací z otevřených zdrojů, nestuduje blogosféru“. Nebo s jakými uzavřenými zdroji jste pracoval při rozboru „zpravodajských aktivit cizích zemí“?

Jinak jak včerejší, tak dnešní moje připomínky považuju za připomínky k věci – nevyjadřovala jsem se k ničemu, o čem byste sami nemluvili. Můj dojem je, že články jsou o kauze jako takové a ne jen o rozboru zpravodajských aktivit cizích zemí. Při míře detailu, opakování některých informací, 2 článcích a aktualizacích mně jen udivuje, že se nenašel prostor pro citaci stručného vyjadření Kremlu, tím spíš, že se o něj ve svých rozborech tak opíráte.

Přidat nový příspěvek