Re: Re: Re: Spletl se Pjakin?

ТаuRus | 04.12.2017

Těší mě, že jste ze mě fascinovaná, ale mrzí mě, že při tom neumíte některé informace vyhledat sama.
Třeba vyjádření Peskova je zde:
В Кремле считают неверным обвинять в пропаганде нацизма ученика гимназии из Нового Уренгоя, назвавшего солдат вермахта "невинно погибшими". Пресс-секретарь президента Дмитрий Песков отметил, что ситуация вокруг выступившего в немецком парламенте старшеклассника напоминает ему "экзальтированную травлю".
http://www.mk.ru/politics/2017/11/21/ekzaltirovannaya-travlya-peskov-vstupilsya-za-pozhalevshego-fashistskikh-soldat-shkolnika.html

- o jiném fondu, než o fondu Fridricha Eberta se v ruském informačním prostoru nemluvilo a nastudoval jsem toho dost. Jestli máte informace o "jiném fondu, o kterém mluvil Pjakin", tak je zveřejněte. Kromě toho je dokázáno, že žádný fond se organizací akcí neúčastnil:
Свою ответственность за организацию мероприятия уже подтвердил сам Народный союз Германии по уходу за воинскими захоронениями, разместив пресс-релиз на своем официальном сайте".
https://www.kp.ru/daily/26765.7/3796605/

- Pjakin sám říká, že bere informací z otevřených zdrojů, takže jsem zopakoval jen jeho vlastní slova,

Ostatní vaše výtky se tykají věci, které byly široce rozebrány v ruském mediálním prostoru a zde, v diskuzích pod třemi články.
Můj rozbor se tykal zpravodajských aktivit cizích zemí, zaměřené na poškození rusko-německých vztahů . Pokud k němu máte konkrétní připomínky, napište je. Ale ty připomínky se mají tykat obsahu analýzy a ne toho, co dle vašeho názoru v ní nebylo. Odpovídám za to, co jsem napsal a ne za to, co jsem nenapsal.Nikdo vám nebrání napsat svoji analýzu a zohlednit tam vše, co pokládáte za nutné.

Přidat nový příspěvek