Re: Spletl se Pjakin?

ТаuRus | 04.12.2017

"A je tohle nepřesné? - cituji úryvek Pjakina
Tito školáci… Ano, oni přijeli za peníze, za peníze německého fondu, který jim zajistil i tu možnost tam vystoupit. Ten fond má uložen konkrétní politický úkol, na který jsou vyčleňovány peníze a on ho plní.

Ta organizace je přeci financovaná i německou stranou."

Tohle je nepřesné. Pjakin mluví o fondu, který neorganizoval vystoupení v Bundestadu a informace o kterém byla, jako fejk vhozená do ruského informačního prostoru, což jsem už demonstroval. Z německého gymnázia jménem Fridricha (spřátelené gymnázium v Kasselu) udělali (blogéři) fond jménem Fridricha Eberta, který skutečně má protiruské politické cíle.
"- Проект «Примирение над могилами» предложила гимназия имени Фридриха, - ответили «КП» в злосчастной гимназии Нового Уренгоя, - и оплачивал Народный союз Германии по уходу за воинскими захоронениями. Ни о каком Фонде Фридриха Эберта мы никогда не слышали.

Свою ответственность за организацию мероприятия уже подтвердил сам Народный союз Германии по уходу за воинскими захоронениями, разместив пресс-релиз на своем официальном сайте".
https://www.kp.ru/daily/26765.7/3796605/

Ale organizací vystoupení měla jiná organizace - Lidový svaz Německa -"Péče o vojenské hroby". Ze samotného faktu, že organizací platila německá strana, nic nevyplývá. Tj. nevyplývá z toho závěr že německý=špatný, tj. někdo, kdo chce Rusko poškodit. Tam nejspíše byli škůdci mezi organizátory akce v samotném Bundestágu. Někdo, kdo je napojen na neocons.

Přidat nový příspěvek