Re: Re: Re: Re: Vyplata

mdmml | 03.12.2017

Vobec nie je mojim zaujimom byt manipulativny a ani utocny. Akym smerom by moja manipulacia mala smerovat? Vidlak sa dole odvolava na slova V.V.Pjakina a uviedol aj zdoj a tym smerom sa snazil otvorit aj svoj prispevok pre nazor ostatnych ucastnikov debaty, kde si ho okamzite zahriakol... Potom by musela byt podpasovka aj zakladna informacia uvedena doslovne v zdroji. Odvolavam sa na to pre to, lebo to povedal Pjakin. Co sa tyka jednostannej linie , je ocividne ,ze je tu rozpor medzi Pjakinom a jeho argumentmi a uz tuna druhy krat uverejnenom blogu a závermi diskusie vedenej adminom a tento druhy blog S "Koljom" uz nema autora, aspon pre doplnujuce otazky. A nakoniec, neodpovedam protiotazkou, ale sa snazim v dobrom poukazat na to, ze by bolo dobre sa bavit v pozicii admina s istym odstupom k diskutujucim v tom zmysle, ze kazdy ma zaujem sa zucastnit na dobrej veci a v prvopociatku sa tejto ulohy moze zhostit povedzme "laicky" , ale zakladnou implicitnou ulohou a zmyslom admina by malo byt dokazat tohoto cloveka pritiahnut na stranu dobrej veci, aj s ohladom na mladu generaciu a uroven a kvalitu porevolucneho vzdelania. Takpovediac v skolskej terminologii, nie ziaka ako nadobu naplnit, ale ako pochoden zapalit....

Přidat nový příspěvek