Re: Re: Re: Re: Re: Vyplata

ТаuRus | 03.12.2017

Neříká Pjakin sám, že sami máte překontrolovávat informací a nevěřit na slovo? I on se může splést nebo vycházet z těch informací, které mu někdo přichystá.
Informace o tom, že děti přijeli na peníze fondu, kterému je "uložen konkrétní politický úkol, na který jsou vyčleňovány peníze a on ho plní. A tím úkolem je genocida ruského národa, a to s oporou na projevy našich školáků, ano našich vlastních školáků", byla účelově vhozená do ruského informačního prostoru blogéry a je lživá. Ve skutečnosti, děti, delegace ruských politiků a veteránů války (ano byla tam třicetičlenná delegace!) přijeli na pozvání organizace "Německý lidový svaz "péče o vojenské hroby", se kterým Rusko spolupracuje už řadu let.

"Немецкие и российские школьники участвовали 19 ноября совместно с президентом Германии Франком-Вальтером Штайнмайером в траурном заседании в Бундестаге, посвященном погибшим советским и немецким военнослужащим в годы Второй мировой войны. Это ежегодное мероприятие, которое проходит в парламенте Германии, в этом году оно было организованно гуманитарной организацией "Немецкий народный союз по уходу за воинскими захоронениями", который пригласил школьников из России и Германии участвовать в памятном мероприятии. Оно совпало с 25-й годовщиной заключения германо-российского соглашения об уходе за могилами военнослужащих.
http://tass.ru/obschestvo/4744517.

Navíc, z Ruska se nemůže dostat žádný školák do Bundestagu bez vědomí MZ FR. Je to možné v EU, ale ne v Rusku, to si asi málokdo uvědomuje.
Takže, otázka na to zda-li kluk dostal za své vystoupení zaplaceno byla fakt mimo mísu.

Přidat nový příspěvek