Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: .

ТаuRus | 11.12.2017

Takže, vítače migrantů ovlivnit nemůžeš, ale v jednom spolku s nimi být můžeš?
To je, jako být ve straně, se kterou nesdílíš její program. Faleš.

Svoji "stranu" a její špičky nekritizuješ, přestože dobře víš, co dělají a kritiku zamíříš na někoho, kdo ten problém s migrací nezpůsobil. Mazané.

Jak tvoje kritika pomůže vyřešení problémů s islámskou migrací v Evropě, když hlavní aktéry, kteří stojí u zrodu radikálního islámu a migrace z té kritiky vynecháváš?

Ty bojuješ s těmi, kdo na ten problém poukazuje, ale nebojuješ s těmi, kdo ho vytváří. O tom píši ve svém článku, který jsi tak jezuitský překroutil, že jsi málem ze mě udělal viníka problémů s islámskou migrací v Evropě.
Jde o klacek, kterým se nás snaží bít, nebo o ruku, která ho drží?

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/jde-o-klacek-kterym-se-nas-snazi-bit-nebo-o-ruku-ktera-ho-drzi/

A ještě vypíchnu jednu věc, kterou neustále opakuješ a útočíš na mě:
"Keby sa šlo k podstate veci, tak TauRus nepíše, že islam nás neohrozuje, ale len elity."

Július neútočí na elity, ale jen na islám. Protože vinu, za to, co způsobily elity chce svalit na KSB, mě, Hoxe a další. Útokem na nás Július brání elity, které celý ten problém s radikálním islámem a migrací v Evropě způsobily. V tom je podstata jeho jezuitství a falše.

Přidat nový příspěvek