Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Hox | 02.12.2017

Otázka nezněla co děláš ohledem KSB ty ťulo, otázka zněla, co děláš ty pro to, aby se "dostatočná časť populácie sa stala konceptuálnou a prevzala riadenie".

Napsals "Napíš, ako realizuješ v praxi hlavnú tézu KSB..." z čehož je jasné, že se ptáš mě. Hlavní tezi KSB realizuju tím že dělám tyto stránky, což zjevně běsí do běla psychické trockisty, jinak bys tu tak absurdně nevyváděl.

Kdes vzal, že názor, že Ježíš byl člověk-posel Boží, a nebyl ukřižován, je "muslimský", když ten pohled existoval dávno před vznikem islámu a existuje také ve spoustě dalších zdrojů, nepočítaje KSB?
Na základě čehož podsouváš, že se islám dívá na Ježíše s despektem, když islám ve skutečnosti Ježíše uznává jako autentického Božího vyslance a liší se od bible jen v tom, že nerazí absurdní pohled, že to byl Bůh?

Kdybys vůbec KSB otevřel a cokoliv četl, tak bys chápal, že KSB nic o Ježíšovi netvrdí, a tudíž ani nemá co dokazovat, ale jen předkládá své chápání, podle něhož Ježíš existoval a byl to vyslanec Boha, zvěstovatel. KSB o Ježíšovi nic netvrdí, chápeme? Jen nabízí k zamyšlení svůj pohled na Ježíše a je na každém, co si bude myslet. Ale netvrdí, že v tom má pravdu, chápeš? Nemají snad autoři KSB právo na vlastní názor?

Napsal jsi "hlavná téza KSB je utópia.", a hlavní teze KSB je, že společnost spravdlivosti je možná, tak to je potom tvůj problém že KSB neznáš nebo se neumíš vyjadřovat, obviňuj leda tak sebe, neházej svoje problémy na ostatní.

To, že až dostatečná část společnosti bude konceptuálně gramotná, tak nastanou velké změny, to je jasné samo o sobě, to není něco, co je třeba nějak dokazovat.

Baví tě se neustále vyjadřovat k něčemu, co neznáš nebo nechápeš? Na základě čeho tvrdíš, že "KSB nerieši ako tú civilizáciu ľudskosti realizuje v PRAXI"?? O tom, jak se to realizuje v praxi, jsou veškeré materiály KSB, to co ty může tvrdit jen někdo kdo to nečetl, nepochopil nebo nemá čisté úmysly.
Nehledě na to že tu jen valíš svoje tvrzení bez snahy je podložit, bez argumentů. Prostě jen tvrzení ve stylu "KSB nerieši ako tú civilizáciu ľudskosti realizuje v PRAXI". Mají ti snad ostatní jen tak věřit, bez vysvětlení, bez podepření argumenty?

Co takhle zkusit přestat všechny obviňovat a zaměřit se na vlastní argumentaci?

Přidat nový příspěvek