Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 02.12.2017

Moslimský pohĺad na Ježiša je to, že korán píše, že Ježiš bol LEN človek, prorok, nič viac. Ďalej sa zmieňuje o sposobe jeho smrti, že to nebolo tak, ako tvrdí kresťanstvo. Má vlastnú verziu. Kedysi si tom sám písal aj v diskusii a KSB má za to,že tento názor islamu je najbližšie k pravde.

Ako si tento názor preveríš v praxi ? A keď si ho nemáš ako preveriť, možeš ho prijať ako objektívnu pravdu ? Nemožeš, takže tomu možeš akurát tak veriť.
Vedecká teória sa nemá prikláńať k náboženským názorom, ktoré sa nedajú overiť v praxi...
Aj preto je KSB niečo iné ako teória, je ideológiou.

Samozrejme, moj pohĺad na Ježiša je na úrovni VIERY a nijak to netajím a neschovávam sa za nejakú "vedeckú teóriu"

Až vy a KSB šíria tieto tézy o Ježišovi, tak kde je tá realita a objektívna pravda, ktorá ťa zaujíma ?

Zasa manipuluješ. Ja som uviedol, že KSB nerieši ako tú civilizáciu ľudskosti realizuje v PRAXI a nieriešil som to, či je MOŹNÁ alebo NEMOŹNÁ..
Stále sa správaš ako manipulátor, ktorý prekrucuje,čo píšem.

KSB tvrdí, že zmena nastane až dostatočná časť populácie sa stane konceptuálnou, prevezme riadenie a zmení systém - koncepciu.

A je úplne relevantné, ako sa to urobí v praxi a pýtať sa na to...

A kde píšem, že realizácia hlavnej téze KSB záleží LEN na tebe ? Nikde .Znova manipuluješ. Pýtal som sa na názor kobistov, ako si to v praxi predstavujú a ty patríš k nim..

Na zbytok tvojich vulgarít a útokov nemienim reagovať.

A ešte jedno, čo robím ja ohĺadom KSB ? Poukazujem napríklad na to, že KSB neučí ako realizovať svoju hlavnú tézu v praxi a nevysvetľuje, ako v skutočnosti na to ísť, ale miesto toho rieši iné, skryté ciele, rovnako ako to robil marxizmus, kde sa hlavný cieĺ ukázal nerealizovateľný v praxi, ale marxizmus v praxi realizoval iné, skryté ciele..
A poukazujem na zjavné omyly, manipulácie KSB a v článkoch, čo tu dávaš.

Přidat nový příspěvek