Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Hox | 02.12.2017

Nevím co to je "muslimský pohled" na Ježíše, ale možná mi to vysvětlíš. V každém případě nejde o to, jestli nějaký pohled je takový nebo makový, například český, ruský nebo čínský, ale jestli je pravdivý, a k podstatě ses nijak nevyjádřil. Tvoje výtka je výtka fanatika-dogmatika katolíka, že je něco jinak, než v Bibli. To není seriózní argument. Mě zajímá realita a pravda, ne to, co se píše v nějaké knize.

Jsi alibista, příjdeš sem zamazávat hovnem, ale nejsi ochotný poskytnou svoje argumenty.

Hlavní teze KSB spočívá v tom, že civilizace lidskosti je možná, že se bude jednat o společnost spravedlivosti, ve které bude každý mít možnost rozvíjet se a osvojovat si svůj geneticky předurčený potenciál. Podle tebe je to utopie, tedy není v principu možné, aby existovala spravedlivá lidská společnost, kde nebude existovat parazitismus jedněch na práci a životě druhých? Pokud je to podle tebe utopie, pak jsi na straně Satana a šíříš jeho agendu, tečka.

Kdes přišel na to, že realizace hlavní teze KSB záleží jen na mě? Co pro to, aby ze společnosti zmizel parazitismus jedněch na práci druhých, děláš ty? Co děláš pro to, aby se společnost stala konceptuálně gramotnou, ty? Kromě toho že hážeš špínu na ty, kdo se snaží něco dělat.

Přidat nový příspěvek