Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 02.12.2017

Neznášanlivý fanatik - no, Hox, to je tvoj osobný subjektívny pohĺad, pretože ti prekáža moja prítomnosť tu a názorovo som ti nesadol...

Ako umlčiavam informácie, ktoré tu dávaš ? Mažem tu príspevky ? Zakazujem ĺuďom diskutovať ?
Trocha súdnosti Hox a menej emócií...

Ty si ten, kto ma blokuje na vodaSS a dal ma na ručné schvaľovanie a rovnako by som ho dostal aj tu, keby to bolo technicky možné...

Ty dovolíš na vodaSS, aby mi nadávali beztrestne do klinických debilov a nepostihuješ takých nickov, takže nemáš moc právo moralizovať, zameť si pred vlastným prahom...

"Uvedl jsi explicitně, že tvým cílem je odradit od zdejších informací co nejvíce lidí, a já dodám, že libovolnými prostředky, neštítíš se před ničím, včetně pomluv a lží."

Hrubá lož a manipulácia, nič také som nenapísal a uviedol som úplne iné dovody a hlavne tie, že chcem poukázať ľuďom, čo to tu čítajú na lži a manipulácie v článkoch, ktoré sem dávaš, pretože mnohí sú neznalí problematiky a reálnych faktov, informácií.
Až toto považuješ za odradenie, tak klameš sám seba, teba skor serie, že dávam iný pohĺad ,ako prezentuješ ty a takto si čítajúci možu urobiť VLASTNÝ názor na základe aj niečoho iného, ako ty to produkuješ. Nikoho však nenútim, aby akceptoval moje názory..

Snaha umlčať je tu hlavne z tvojej strany Hox, koĺko ĺudí si už zablokoval na vodaSS, znechutil ich na diskusii, odišli, koĺkí nemožu napísať svoje názory pre ručné schvaľovanie, koľkých, vrátane mńa sa snažíš znechutiť, vulgaritou, agresiou, nálepkami, dehonestáciou osoby aj názorov ?

To ty sa chováš ako fašista, pretože chceš šíriť svoje myšlienky, články KSB, ale diskusia o tom, ktorá ti názorovo nevyhovue ti prekáža.
Takto chce oberať ľudí o druhý pohĺad, obrať ich o možnosť vyváženia názorov.

Ovplyvňuješ ľudí verejne, táto diskusia je verejná a kým neuvedieš jasne a zreteľne, že v nej majú diskutovať len priaznivci KSB a kritika KSB je neprípustná, tak nečakaj, že budem mať morálny pocit, že musím odísť..

Přidat nový příspěvek