Re: Re: Re: Nesouhlasím se závěry

ТаuRus | 03.12.2017

Podle vás, já nerozlišují "usmiřování" a "usmiřování"? Jak jste na závěr přišla? Copak jsem nařekl, že Kolja nemel použit výraz "nevinný" ve svém projevu?
Poukázal jsem na to, v zájmu koho je celý ten zbytečně nafouklý skandál, který přerostl ve štvanicí na kluka.
A taktéž, poukázal jsem na to, že existuje ještě vyšší priorita - mír a spolupráce mezi národy. A emoce, které se kolem toho případu uměle vyvolali, jsou na škodu, ve smyslu spolupráce na vyšších prioritách.
Nemůžu za to, že nevidíte více rovin informační války, který ten případ "Kolji v Bundestagu" krásně demonstruje.

P.S. A to je mi novina, že "každý, kdo se nechá zmanipulovat, nese za situaci stejnou zodpovědnost jako sám manipulátor, protože dovolí, aby byl zmanipulován". Při takovém uvažování můžeme dospět k závěru, že sovětští lidé měli stejnou zodpovědnost za to, že se rozpadl SSSR, jako Gorbačov s jeho týmem nebo, že všichni evropské národy na západ od SSSR měli stejnou vinu na rozpoutání války, jako GP, anglo-saská elita nebo Hitler. Včetně národů tehdejšího Československa...

Přidat nový příspěvek