Re: Re: písnička

sísa | 28.11.2017

Peter, nesuhlasim s tím, čo povedáš.
Já tu písničku viděla i její pozadí takto, přesně takto :Stoupenkyně Putina, krásná poslankyně, se svými znalostmi toho, co se ve světě děje, oslovila sourozence, už nevím, jak se jmenovali,jeden napsal text , druhý hudbu, dali to dohromady, což pro písničkáře nemusí být problém,velice pravděpodobně takto natáčí i jiné své písně, a klip byl na světě s odhodlanými věrnými dětmi a milující (:-)), ne tak zcela hloupou Kuvyčkovovou.Jen se nevyjádřily, kdo ten mír na světě kazí, protože sám Putin nazývá své protivníky partnery, že, viz natáčení se Stonem a nevyjadřuje se o nich veřejně negativně.
Tak to vidím já a asi budu i nadále vidět, můj první dojem a představa pozadí byla pro mě silná a to přesvědčení hned tak nevezmu zpátky, i když nebylo vhodné se nezmínit o NATO, ale zmínilo-li by se tam NATO, okamžitě by to ztratilo svůj pozitivní náboj, obviňoval-li by se tam nepřítel. A nepřítel využil a zneužil, jak se dalo. No bylo-li to velmi upřímně myšlené, láska vždy vítězí nad zlem, i když to může trochu trvat a byl-li to pokus o převrat, na viníka se obrátí vše co koná, aby poznal. To je zákonitost Boží.

Přidat nový příspěvek