Re: písnička

Petr | 28.11.2017

Souhlasím, v písničce bylo srdce, Pravda, Slovo, Bůh. Jsem chlap a tekly mi slzy taky. Víte, pro mě je Vova teda Putin bratr, to je to jak se chová, taky jsem ho viděl brečet, to je ta jeho teorie, kterou dokonale prosazuje, aby se tak chovali lidi k sobě navzájem. Putin je křestan, protože je bratr a chová se tak. Putin je kromě toho zásadní Ježíšem zvolená postava, která vyhlásí spravedlnost na zemi. No a všichni budou pak uznávat jedině tuto hodnotu na člověku, ta doba je blízko, zlom už se stal, lháři lžou, viditelně mají prašivinu, třeba všichni ti "naši politici", ale všimnete si toho i ve svém okolí. No, přečtěte si Izaiáše. Jde o poslední bitvu, kterou ale nevyhraje za nás nikdo jiný, než Ježíš. Tak jak u Domažlic, tak jak na Vítkově, tak jak bitvu, která ani nezačala, u Žatce. Modrý sloup papežským vrahům (totéž jak dnešní imigranti, tedy Filištíni) zapaloval stany. V panické hrůze utekli. Ale válka už je vyhraná. Bitvy se přitom odehrávají uvnitř každého člověka. No a slzy dostáváme shora. Ježíš s náma i tak mluví. Dělá z nás skutečné lidi a svoje bratry. Právě teď. I skrze tuto písničku. Poslední boj. Děkujeme Ježíši. Amen

Přidat nový příspěvek