písnička

sísa | 26.11.2017

K té písničce, kterou zpívaly děti...Musela jsem si ji poslechnout několikrát a tekly mi slzy, jak dojemné to bylo. Já si osobně myslím, že záměr té písně i Kuvyčkovové byl jiný, ale stalo se tam, já si myslím, že shodou náhod, že věty Na Zemi byl by mír a strýčku Vovo, budeme s tebou, vyzveš-li v poslední boj, nemusely znamenat to, jak si to vyložil Pjakin, ale hlavně jak si to okamžitě vyložili odpůrci Putina:Já ty děti velmi , opravdu velmi obdivovala, s jakou odhodlaností stojí za svým velitelem(no přeci kadeti vojenské školy nebudou zpívat o kačence, která se koupe v rybníčku...), Na Zemi byl by mír jasně chápu, že by opravdu byl, ale není z důvodu řádění vojsk NATO, nikoliv, že Putin chce rozpoutat válku , a to že půjdou se strýčkem do posledního boje(urovnat války ve světě- viz Sýrie- také to tam urovnalo Rusko). Zkrátka si myslím, že to byl velmi milý záměr a pozornost k Putinovi, ale osudová chyba- každý si ty dvě věty může vysvětlit po svém- příznivec Putina po svém a nepřítel taktéž po svém a vše jen zneužít...Děti byly krásné, velmi šikovné a velmi odhodlané, mají takto odhodlané a věrné děti v jiné zemi? Ty děti bych vůbec neobviňovala z nějaké vlastizrady!!! S Pjakinem ve všem souhlasím, ale s tímto ne!!!!Byla to velmi krásná a působivá písnička, jenom ti idioti si to vysvětliti po svém a vše zneužili. Nechala bych je při tom. Vůl vždy zůstane volem ...To je můj názor k té písničce a ty děti bych nechala na pokoji.

Přidat nový příspěvek