Re: Re: Re: Re: ďalśí testosterónový býčok?

Július | 22.11.2017

Takže ti napíšem jasné fakta, o ktorých sa dá dočítať v materiáloch KSB, v článkoch, ktoré tu dáva Hox a čo sa dozviem ?
Argumenty z tvojej strany nulové, ale podľa teba je to lož.

Diskusia na úrovni s entitou tvojho kalibru nie je možná.Nemáš proste s čím argumentovať,tak verejne vedome klameš a robíš blázna z niekoho, ktorý ti jasne podložil fakta, na ktoré nemáš relevantnú odpoveď a usvedčujú teba a KSB z manipulácie, lží, podsúvania islamu do vedomia ľudí.
Si proste taký prichytený zbabelec a klamár, ktorý, keď je pritlačený k stene, tak kope nožičkami na všetky strany a strieka sliny.

A nič z tých bodov, čo som uviedol si nevysvetlil. Akurát tak tvoju prekrútenú verziu, ktorú racionálny človek, ktorý má poznatky nemože uznať.
Vieš, ty , profesor - úd, si smiešny manipulátor.

Stačí si zobrať takého Velička. V Rusku je cca 20 miliónov moslimov a robia Rusom problémy.
Chápem Putina, že im neostáva nič iné ako s nimi nejako žiť, lenže Putinove Rusko im nastavilo určité mantinely, ktoré aj v Čečensku pochopili. Iná situácia je v Európe, kde neomarxisti v EÚ silou pretláčajú islam v našom priestore a ty a rovnako KSB pretláčate islam manipuláciou do vedomia ĺudí, takže vlastne pomáhate neomarxistom a zaslúžite si označenie multikulti -fašisti a nepriatelia európskych národov.

To, že Veličko robí takto reklamu koránu je to samé, ako keby počas vlády Stalina v 1941 roku po útoku 3 ríše čítal verejne Mein kampf a robil mu reklamu, lebo predsa aj tam sú "dobré myšlienky". Stalin by ho dal zavrieť ako zradcu.(Označil by si potom aj Stalina ako zradcu a blázna ?)

To samé by ste si zaslúžili aj vy, za tú manipuláciu, lenže využívate, že súčasná moc v EÚ je protinárodná a vedie vojnu na 6 priorite proti európskym národom a vy sa jej zúčastňujete.A viete, že zatiaľ vám za túto zradcovskú prácu voči európskym národom a štátom sankcie nehrozia.

Ty nehľadáš pravdu, ty sa snažíš manipulovať a relativizovať pravdu.
Z jasných faktov, bodov, čo som napísal nechceš vidieť holú pravdu ,ale rovnako ako slniečkári, neomarxisti chceš hľadať pozitívny kontext.

Je to podobné, ako keby si chcel presvedčovať ľudí, že čierna je biela, že 1+1 nie sú dva,ale 3.

Miesto toho, aby si hľadal pravdu, tak manipuluješ a podsúvaš :

"Ok, zabi teda vśetkých muslimov, židov, katolíkov, ktorí majú inú predstavu o cirkvi ako ty, marxistov,..a koho ešte?
Radšej vśetkých preventívne a Boh si potom tam tých dobrých preberie, či ako?? "

Čo je toto, ak nie sprostá manipulácia, podsúvanie a vykresľovanie mojej osoby v čiernych farbách ?
A prečo to robíš ? Pretože som poukázal na pravdu, ktorej sa bojíš.Tak sa ma snažíš dehonestovať a pomáhaš si lžami a manipuláciami, podsúvaním. A teší ma, že nielen ja, ale aj mnohí iní na tjto stránke, čo tu diskutujú a rovnako ďalší, čo to tu čítajú už vidia vaše lži a manipulácie.

A všetkých do blázinca nedostanete. A ani nálepky, ktoré dávate tu každému, kto má iný názor, ako vy vám nepomožu.

V Európe sa deje toto :

http://www.protiproud.cz/politika/3472-svedsko-jiz-temer-ve-valecnem-stavu-slavna-vyloha-migracni-invaze-pred-kolapsem-nejatraktivnejsi-zeme-pro-zlocince-budou-policiste-dezertovat-boj-o-moc-mezi-gangy-tisice-horicich-aut-a-tikani-casovane-bomby.htm

Rozkladajú sa štáty zasiahnuté islamom, ale vy tu píšete bludy o kráse islamu, koĺko dobra z koránu načerpáme, aký bol Mohamed dobrý človek...

Čo tak urobiť historickú štúdiu, čo sposobil vo svete Mohamed a jeho korán a islam ? A fakta ?
Tie by ukázali, aký genocídny a vražedný je islam a že Európa nedopadla podobne ako Severná Afrika, Perzia, Blízky východ je preto,že v minulosti sa proti islamu postavila a spoznala jeho hrozbu.
Ty a podobní zradcovia robíte všetko preto, aby ste túto hrozbu relativizovali a tak balamutili mysli ĺudí a značkovali ľudí, ktorí na ńu poukážu ako bláznov...

Profesor - úd, dúfam, že máš pripravený zlatý padák, aby si podobne ako Fico, Kiska a ostatní mohol zdrhnúť, až ťa raz budú brať ľudia zo zodpovednosť aj kvoli KSB a podsúvania a propagácie islamu v našom priestore...

Pretože ty nemožeš byť taký sprostý, aby si nevedel, že historicky sformovaný islam sa nikdy nezmení na koránický, aj kvoli degenerácií islamskej populácie, ktoré má práve kvoli koránu a Mohamedovi povolené manželstvá medzi bratrancami a sesternicami v 1 línií, čo sposobilo ich degeneráciu a znižené IQ a rozne genetické defekty...

Entity, ako ty a podobní, čo vedia akurát tak manipulovať a značkovať ľudí sa nikdy nestanú tým vaším povestným človekom pod diktátom svedomia.

A je dobre, že to vidia už mnohí.
Ste okrajovou, marginálnou záležitosťou...

veď ty nie si schopný zodpovedať ani na hlavnú a zásadnú tézu KSB :

Takže, ako chce KSB v praxi dosiahnúť, aby "dostatočná časť spoločnosti" pochopila tú vašu konceptuálnu moc a prevzala riadenie. No, napíš, ako to chcete v praxi dosiahnúť ?

Napíš konečne niečo z praxe, nech sa zasmejeme...

Ale značkovaťˇ ľudí za bláznov, robiť u nich hlupákov, to vieš...No, nemožeš ich vyhodiť z práce, ako neomarxisti pri moci, tak aspoň takto, sekundárne sa ich snažíš špiniť..

Profesor - úd, len tak ďalej, tak sa odhalíš čoraz vačšiemu počtu ľudí, ktorí ešte rozmýšĺajú a nedajú sa obalamutiť hlúpou manipuláciou.

Přidat nový příspěvek