Re: Re: Re: Re: Re: JaroX, Joe

Lux | 19.11.2017

Tak to ja sa za Celo-Věka určite nepovažujem, to by som musel mať inú výchovu a vedenie od malička...☺

A tí ruskí "vědci", asi nebudú vědci, najskôr nejakí pseudovedeckí šarlatáni...
A vznik Vesmíru??
A čo tak uvažovať, že je večný a žiaden vznik (ala Big Bang Theory) nebol, TheoRose?

A tvé moudra , aj keď to nebudeš čítať, tie nepatria snáď ani za klobouk...žiaľ.
Fuh, ako je to ľudstvo zneučené a dovedené do stavu, že verí kdejakým hlúpostiam...od tých rôznych bohov, cez rôzne pseudovedecké interpretácie až z toho bolia oči (uši), až po rôzne dezinfa mnohých tajných služieb ala mimoši, či "neuveriteľná" moc Sorošov, Rothschildov, Rockefellerov, či masonov..

A na rozdiel od teba Rose si nemyslím, že by som sa chcel predvádzať a poučovať..
Rozumný človek - Homo Sapiens s. sa samozrejme stále učí a prehodnocuje a nikdy nemôže povedať, že to čo vie je na 100 % pravda..

Ale podľa prejavu, ženská (ne)intuícia, ako dôsledok defomovanej spoločnosti (a tým aj poznania a výchovy), je v tomto prípade zase dosť mimo správnu OsNovu.

Pravda sa hľadá v protodialektickej diskusii a nie v urazených reakciách a odchode inam..

Takto pracuje dlhodobo aj GP, napriek asi mnohým vzájomným animozitám a názorovým nezhodám (viď viaceré krízy v dejinách) - vedia totiž, že sa musia zhodnúť na čo najlepšom variante, ktorý nemusí podľa mnohých byť zase optimálnym, na danú etapu vývoja ľudstva.

Preto aj štruktúra 2x(1+10) - tandemový systém riadenia.
Trochu to vzdialene pripomína systém prezident-viceprezident v USA, ale len náznakom, bez hlbšieho chápania.
Autokracie, triumviráty, monopredsedovia vlády a pod. to je značný defekt pri vypracovaní optimálneho riešenia k ľubovoľnému problému - ostatne po odchode GP z Egypta sa ten zrútil z najvyspelejšej vtedajšej svetovej mocnosti až po dnešný stav nestabilnej polokolónie globálnych výpalníkov..

Nashledanou a nie sbohem, TheoRose..

Přidat nový příspěvek