Re: Re: Re: Re: JaroX, Joe

Theorosa | 19.11.2017

Teze o tom, že zákon zachování energie neplatí vždy tak, jak tvrdí naše fyzika (třeba ta středoškolská), jsou například pracích několika ruských vědců, kdy prokázali, že energie také vzniká z ničeho a mizí nikam... není tedy jednou provždy dáno určité kvantum energie, které je neměnné a které vzniklo při "vzniku" našeho vesmíru - a je úplně fuk, jestli to je částice nebo vlnění nebo foton...

....ale to je jedno... mně opravdu vadí zdejší styl diskusí a reakcí... mimochodem - také Vám nekladu řečnické otázky z kterých zdrojů čerpáte "jediné správné" informace / bláboly Vy.... a právě tenhle styl je přesně důvodem, proč se nezúčastňuji zdejších debat. Udělala jsem dnes po dlouhém čase výjimku a byla to chyba! Už ji opakovat nebudu.... hlavně, že se Vy, Luxi, jistě považujete za ČELO-VĚKA....

... určitě mi zase "chytře" a odpovíte ... ale já už to číst nebudu... strčte si svá moudra za klobouk... otrávíte tímto stylem mnohé, ale patrně Vám jde o to se tady předvádět a poučovat, jinak byste to nedělal...

Sbohem!

Přidat nový příspěvek