Re: JaroX, Joe

JaroX | 18.11.2017

Ja to vidím tak, že vo vesmíre je viac planét, kam prichádzajú duše (časti Boha/HNR), splniť určitú misiu/-e, úlohu/-y. Na našej planéte je ale prítomný aj ... GP (podľa Velička - blízka periféria Satana) ... ktorý to dušiam sťažuje. Doteraz som ja tu hlavne riešil otázku, či z pohľadu KSB a VPZSSR sa popisovaný GP snaží iba o sťaženie splnenia misie, alebo mu ide o zabránenie dosiahnutia cieľa. Som rád, že týmto videom je táto moja otázka zodpovedaná. Neviem, čím som ťa sklamal alebo rozosmutnil. Viem si predstaviť, že na iných ľuďmi obývaných planétach už GP/Satan byť nemusí. Proste duše, ktoré sa počas ľudského života v ľudskom tele dokážu vyhýbať nástrahám GP a vedú vysoko mravný život na základe svedomia - priamej komunikácie s Bohom/HNR - po fyzickej smrti odchádzajú ... na ďalšiu ľuďmi obývanú planétu, alebo sa stanú absolútnou súčasťou HNR.

Podľa mňa sa život na Zemi odohráva na dvoch rovinách: jednotlivo na rovine duše - tak ako som to popísal vyššie, a na rovine ľudskej civilizácie - pričom najviac vyvinuté duše majú zodpovednosť plodiť deti a starať sa aj o deti iných rodičov (proroci, duchovní vodcovia...) aby spoločnosť napredovala ako celok.

Přidat nový příspěvek