Vy mažete příspěvky? Odpověď HOXovi

oxmyx | 08.11.2017

No víte, myslel jsem si, že když jste takoví pašáci, že vnucujete lidem co mají jíst a pít, tak dokážete zanalyzovat takovou prkotinu jako jsou volby. Vy jste ale na tak nízké úrovni, že se bojíte i diskuse.
Neustále citujete Pjakina. Fajn. Pjakin tvrdí , pochybujte o všem a nejvíc o Ksb a Dvtř - což dělám - vy evidentně ne. Pjakin tvrdí, že informace by měli být veřejné - i mé - vy mažete příspěvky.
Takže vám položím několik otázek přemýšlení:
Proč je nutné se bavit o životosprávě, blábolit o Bohu a zveřejňovat videa stará x let když tady na stole takové téma jako jsou volby a na tomto tématu by se spousta lidí naučilo jak používat KBS a DVTŘ? Kdo z toho má prospěch?
Co uděláte s vinaři až lidem zakážete pít?
Teď máte minimum moci a už likvidujete pro vás nevhodné informace. Možná, že lidé přestanou pít a svatby oslaví kolektivní meditací a vinaři vykácí ryzlink a zasadí mátu, ale to bude bůhví kdy. Tak proč je nutné to rozebírat teď?
Pokud si loknete vaječného likéru tak 3 roky nepohovoříte s Bohem? to je 1095 dní. Proč ne 1111 nebo 2000? A proč se tím máme zabývat právě teď?
A jen tak bokem : Jakou barvu šatů měla paní Zemanová, když slavnostně předávala panu prezidentovi hlasy?
Pro HOXe já nejsem "ňákej anonym" já jsem oxmyx jako ty jsi HOX. A podrážděný jsi spíš ty. A teď to můžeš smazat.

Přidat nový příspěvek