Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Hox | 07.11.2017

Zdálo by se, že je pravda na tvé straně a žes mě "dostal", do té doby, dokud člověk nemá celý kontext, nikoliv pár reakcí vytrhaných z kontextu. Cos například zamlčel?
Že tě tady už několik let nikdo nemaže a nebrání ti vyjadřovat svoje názory, přes nekonečné proudy překrucování a nesmyslů. Že se ti spousta lidí v průběhu několika let snažila trpělivě vysvětlovat, a stále dokola, určité věci, i přes tvoje nekonečné překrucování, zaměňování pojmů a dojmů, vydávání subjektivního názoru za objektivní pravdu a tak dále; a že to postupně každý vzdal, dokonce i Udo, což je co říct. Protože s neúnavným překrucovačem a vytrhávačem z kontextu je normální diskuse nemožná. To cos sem vykopíroval je jen ilustrací, že už došla trpělivost. Nemůžu za to, že sis z boje proti KSB udělal smysl života. Zde jsou stránky věnované KSB, pokud máš s KSB problém nebo tě nezajímá, jednoduše jdi o dům dál, nikdo ti nic nenutí. Připomínáš člověka, který například nesnáší zeleninu a každý den zajde do obchodu se zeleninou a začne nadávat majiteli, co si to dovoluje prodávat zeleninu. K tomu navíc máš tu drzost, pokud se majitel ohradí, mu říct, co si to dovoluje.
Ve skutečnosti je mravně defektní tvoje konání, protože místo abys dal lidem s jiným názorem pokoj, neustále je chodíš přesvědčovat o své "pravdě", k tomu navíc na jejich vlastní stránky, které jsou věnované tématu, které je zajímá. Chápeš, co je to egregoriální posedlost?

Přidat nový příspěvek